Anime - Manga

Uzumaki Naruto Shippuden Heykeli 1400 Dolara Satılıyor

Naruto Uzumaki, evet gerçekten o kahramandan bahsediyoruz. Anime dünyasında bu ninjadan daha popüler çok az shonen kahraman vardır. Sanatçı Masashi Kishimoto, Naruto‘yu on yılı aşkın bir süre boyunca zirvede tuttu ve kahramanlarına gereken önemi verdi. Ve şimdi, Gizli Yaprak’ın en güçlü ninjası 1400 dolarlık bir büste sahip oluyor.

Evet, doğru okudunuz. Entertainment Earth, Naruto‘nun 1:1 ölçekli büstü için ön siparişleri kabul ediyor. Figür, hayranların animede gördükleri gibi kahramanı Sage Modunda gösteriyor. 300 adetle sınırlı olan bu Toynami heykeli, nakliye ve vergilerden önce hayranlara 1399 dolara mal olacak.

Dördüncü Büyük Ninja Savaşı’nda ölümle burun buruna geldikten sonra Naruto’ya verilen Altı Yol Senjutsu, yeteneklerini önemli ölçüde geliştirir ve yeni teknikler kullanmasını sağlar. Bilge Modu’nun yükseltilmiş durumu ile birleştiğinde, Naruto daha güçlü bir çakra kavrayışı ve tüm evrensel şeyleri anlama yeteneği kazanır. Hiçbir güç Sage Moduna yaklaşamaz ve Naruto’nun gelmiş geçmiş en güçlü Hokage olarak tanınmasına yardımcı olur.” diyor büstün ürün açıklamasında.

Yirmi yılı aşkın bir süre önce, Masashi Kishimoto’nun ninja destanının ilk bölümü Weekly Shonen Jump’ta yayınlandı. O zamandan beri Naruto, tüm zamanların en çok satan manga ve animelerinden biri haline geldi. Toynami, dünyanın en popüler ninjasını ve onun hayran kitlesini anmak için Naruto Six Paths Sage Mode 1:1 Ölçekli Büst’ü sunmaktan gurur duyar. Polistondan yapılan 24 inç boyundaki bu büst 300 adetle sınırlıdır.

Uzumaki Naruto Kimdir?

Naruto, Masashi Kishimoto tarafından yaratılan bir manga ve anime serisidir. Seri, ninja dünyasında geçmektedir ve ana karakteri Naruto Uzumaki’nin maceralarını anlatmaktadır. Naruto, önceleri diğer köyelerin gözünde dışlanmış bir çocukken, sonradan hedefleri için savaşan güçlü bir ninja haline gelir. Seri boyunca Naruto, arkadaşlarıyla birlikte tehlikeli görevler üstlenir, kötü güçlere karşı mücadele eder ve kendi kişisel yolculuğunu tamamlar. Naruto, popüler kültürde önemli bir yere sahip olmuştur ve anime ve manga dünyasında birçok hayran kitlesi kazanmıştır.

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir