Anime - Manga

Naruto, Boruto’nun Yeni Rasengan’ının Arkasındaki Gizli Gücü Açıkladı

Boruto: Two Blue Vortex, Boruto Uzumaki’nin zaman atlaması sırasında eğitim gördüğü yeni bir Rasengan’ı tanıttı ve manganın en yeni bölümü Boruto’nun yeni Uzuhiko Rasengan’ının gücünün ardındaki sırrı ortaya çıkardı. Boruto: Two Blue Vortex, Boruto: Naruto Next Generations’taki olaylardan üç yıl sonra devam mangasına başladı ve Boruto ve diğerleri bu süre içinde oldukça değişti. Ve bu yeni seride sadece birkaç bölüm varken, Boruto, Code ve Kawaki arasında gelecek için bazı büyük sonuçları olan büyük bir çekişme yaşandı bile.

Boruto: Two Blue Vortex, Boruto ve Code arasındaki ilk yüzleşmeyi, Boruto’nun önceki serinin sona ermesinden bu yana geliştirdiği yeni bir Rasengan ile sonlandırdı ve Boruto’nun üç yıl içinde Rasengan Uzuhiko’yu öğrendiği ortaya çıktı. Daha sonra Code’a Rasengan’ın gücünü açıklayan Boruto, Rasengan’ın çakrayı Dünya’nın kendisinden çektiğini ve sürekli dönen bir saldırı olduğunu, düşmanı Rasengan’ın merkezindeyken yavaşça canını tükettiğini söyledi.

Boruto: Rasengan Uzuhiko Nedir?

Boruto: İki Mavi Girdap Bölüm 3’te Boruto, Code’u kolaylıkla öldürebileceğini belirtirken etrafında rüzgâr estiriyor ve kısa süre sonra bunu kanıtlamak için Code’a Rasengan Uzuhiko ile vuruyor. Rasengan’ın bu versiyonunun Dünya’nın dönüşünün enerjisini ve çakrasını kullandığı ve hedefin vücudunda sürekli olarak akan bir güç olduğu açıklanır. Dünya dönmeyi durdurmadan önce birinin ölme olasılığı daha yüksek olduğu için hasarın “yarı kalıcı” olacağı açıklanmıştır.

Boruto, Code’un kendisine On Kuyruk hakkında daha fazla bilgi vermesini sağlamak için bu tekniği kullanır, ancak Kawaki, Code ile daha fazla konuşamadan onları engeller. Bu, Boruto’nun Gizli Yaprak Köyü’nden zorla çıkarıldığından beri ne kadar çok çalıştığını gösteren vahşi bir yeni tekniktir, ancak aynı zamanda çok uzun zamandır bu fırsatı beklediğine göre artık emrinde olabilecek diğer yeteneklerinin bir göstergesidir.

Boruto’nun yeni Rasengan Uzuhiko gücü hakkında ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir