Anime - Manga

Naruto İkonunun Doğum Gününü Özel Fragmanla Kutluyor

Naruto, anime uyarlamasının dönüm noktası olan 20. Yıldönümü için büyük bir kutlamanın ortasında ve Naruto serisi, mangadaki en büyük anlardan bazılarını vurgulayan özel bir fragmanla Naruto Uzumaki’nin kendi doğum günü için her şeyi yapıyor! Naruto şu anda spot ışıkları altındaki en büyük zamanını kutluyor, çünkü devam manga serisi kendi devam filmi Boruto: Two Blue Vortex’e girmiyor, ancak orijinal seri animenin 20. Yıldönümünün bir parçası olarak büyük bir geri dönüş yapıyor. Bu da bugünlerde tüm gözlerin Masashi Kishimoto’nun orijinal serisinde olduğu anlamına geliyor.

İkon Naruto Uzumaki’nin kendisine gelince, kanonik doğum günü 10 Ekim ve Japonya’da o gün olması nedeniyle Shueisha, mangadaki en yoğun anlarından bazılarını gösteren özel bir fragmanla her şeyi yapıyor. Naruto’nun bir yaş daha büyürken (kime sorduğunuza veya kanonun hangi noktasına baktığınıza bağlı olarak bu yaş hala büyük ölçüde bir gizem olsa da) seri boyunca yolculuğuna güzel bir bakış ve bu Naruto doğum günü kutlama videosuna aşağıdan göz atabilirsiniz.

Naruto’dan Sonra Sırada Ne Var?

Naruto’nun 20. Yıldönümü kutlamaları kapsamında hala oldukça büyük projeler var. Bunlardan en büyüğü, Masashi Kishimoto’nun Naruto manga hikayesinin orijinal yinelemesine, genç Naruto, Sasuke ve Sakura’yı yeni bir Takım 7 görevinde takip eden yeni bir bölüm grubu için planlanan bir dönüş. Belirsiz bir gecikmeyle karşılaşmadan önce bu Sonbaharın başlarında yayınlanması planlanan bu yeni anime, klasik anime serisine yeni bir bakış açısını gösteren toplam dört bölümden oluşacak.

Sıradakini beklerken Naruto’nun yeni bölümlerine daha fazla göz atmak isterseniz, şu anda Masashi Kishimoto’nun 20. Yıldönümü için hazırladığı özel Minato Namikaze one-shot mangasına ve Boruto: Naruto Next Generations’ın devamı niteliğindeki Boruto: Two Blue Vortex timeskip’e göz atabilirsiniz. Her ikisi de Viz Media’nın dijital Shonen Jump kütüphanesinde ücretsiz olarak okunabilir.

Naruto’nun doğum günü için yapılan bu kutlama hakkında ne düşünüyorsunuz? Genel olarak seride en sevdiğiniz Naruto Uzumaki anları hangileri? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir