Jujutsu Kaisen Yaratıcısı Manganın 2024’te Biteceğini Açıkladı

“Son Jump Festa etkinliğinde, Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı Gege Akutami, serinin muhtemelen 2024 yılı içerisinde sona yaklaşacağını açıkladı.” Jump Festa etkinliğinde.

Devamını Oku

Gambling School Manga Serisi Yayın Arası Alıyor | Kakegurui

Gambing School, bugün animenewsnetwork.com’da Joanna Cayanan tarafından yayınlanan habere göre yayın arasına giriyor. Gelecek yıl 10. yılını kutlayacak başarılı seri,.

Devamını Oku

En İyi Güç Sistemine Sahip 10 Manga

Bu haber kesifasya.com tarafından yazılmıştır. Yazının devamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hikayeleri şekillendirmenin ve dünya inşa etmenin merkezi unsurlarından biri olan.

Devamını Oku

Hunter X Hunter Yazarı Hastalığı Sebebiyle Olası Final Senaryolarını Açıkladı!

Togashi, seriyi tamamlamadan ölmesi durumunda hayranların bu bir kenara bırakılan senaryoyu Hunter x Hunter’ın gerçek sonu olarak görmesi gerektiğini ekledi. Yazar,.

Devamını Oku

Şu Anda İzlenebilecek En İyi 10 Isekai Anime

Anime endüstrisinin şimdi Isekai olmadan neye benzeyeceğini hayal etmek zor. Yıllardır, türün ölçeği büyüyor ve şimdi baktığınız her yerde isekai.

Devamını Oku

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon Prömiyerini Yeni Posterlerle Kutluyor

The Rising of the Shield Hero, Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak yeni bölümlerini yayınlıyor ve 3. Sezon prömiyerini.

Devamını Oku

Naruto İkonunun Doğum Gününü Özel Fragmanla Kutluyor

Naruto, anime uyarlamasının dönüm noktası olan 20. Yıldönümü için büyük bir kutlamanın ortasında ve Naruto serisi, mangadaki en büyük anlardan.

Devamını Oku

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon 1. Bölümden Kareler Yayınlandı

The Rising of the Shield Hero, Sonbahar 2023 anime programında yeni bölümlerle geri dönen büyük anime serilerinden biri ve hayranlar,.

Devamını Oku

Boruto: Two Blue Vortex Bölüm 2’nin Çıkışını Yeni Fragmanla Tanıtıyor

Naruto serisi Boruto: Two Blue Vortex’in bir sonraki yeni bölümü için geri döndü ve zaman atlamalı seri geri dönüşünü özel.

Devamını Oku

One Piece Netflix: Hasır Şapkalı Korsanlara Gelecekte Kimler Katılıyor?

One Piece Netflix eğer Monkey D. Luffy ve Hasır Şapka Korsanları ile ilk kez Netflix’in One Piece uyarlaması sayesinde tanıştıysanız,.

Devamını Oku

Rising of the Shield Hero 3. Sezon Bölüm Sayısı Açıklandı

Rising of the Shield Hero, yaklaşan Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak önümüzdeki ay 3. Sezon için ekranlara geri.

Devamını Oku

Eski Zamanlardan Bir Efsane: Yu-Gi-Oh!

Eski Zamanlardan Bir Efsane: Yu-Gi-Oh! Her sektör yıllar geçtikçe yenilenir, gelişir. Fakat döneme ait bazı eserler, her daim, farklı bir.

Devamını Oku

Naruto Boruto Devam Filmi İçin Yeni Tanıtım Videosu Paylaştı

Neredeyse zamanı geldi, Naruto hayranları! Eğer bilmiyorsanız, seri büyük bir geri dönüş için hazırlanıyor. Ağustos ayının sonu, serinin ilk yarısını.

Devamını Oku

Fate/stay Serisi ve Filmleri: Görsel Bir Şölen ve Unutulmaz Dövüş Sahneleri

Fate/stay serisi ve filmleri, anime dünyasında büyük bir iz bırakmış ve birçok hayranı tarafından övgü almıştır. Bu yazıda, serinin hikayesi,.

Devamını Oku

2023 Bahar Dönemi Anime Ödülleri!

Bahar sezonu Anime ödüllerinde en iyi erkek karakter kategorisinde ilk sıraya yerleşen Oshi no Ko animesinin sevilen karakteri Aquamarine Hoshino!.

Devamını Oku

League of Legends’a Yeni Transfer: Eren Yeager

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır. League of Legends’e yeni bir transfer. Üstüne üstlük en sevdiğimiz titanlardan biri, Eren Yeager!.

Devamını Oku