Boruto: Two Blue Vortex Bölüm 2’nin Çıkışını Yeni Fragmanla Tanıtıyor

Naruto serisi Boruto: Two Blue Vortex’in bir sonraki yeni bölümü için geri döndü ve zaman atlamalı seri geri dönüşünü özel.

Devamını Oku

One Piece Netflix: Hasır Şapkalı Korsanlara Gelecekte Kimler Katılıyor?

One Piece Netflix eğer Monkey D. Luffy ve Hasır Şapka Korsanları ile ilk kez Netflix’in One Piece uyarlaması sayesinde tanıştıysanız,.

Devamını Oku

Rising of the Shield Hero 3. Sezon Bölüm Sayısı Açıklandı

Rising of the Shield Hero, yaklaşan Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak önümüzdeki ay 3. Sezon için ekranlara geri.

Devamını Oku

Eski Zamanlardan Bir Efsane: Yu-Gi-Oh!

Eski Zamanlardan Bir Efsane: Yu-Gi-Oh! Her sektör yıllar geçtikçe yenilenir, gelişir. Fakat döneme ait bazı eserler, her daim, farklı bir.

Devamını Oku

Naruto Boruto Devam Filmi İçin Yeni Tanıtım Videosu Paylaştı

Neredeyse zamanı geldi, Naruto hayranları! Eğer bilmiyorsanız, seri büyük bir geri dönüş için hazırlanıyor. Ağustos ayının sonu, serinin ilk yarısını.

Devamını Oku

Fate/stay Serisi ve Filmleri: Görsel Bir Şölen ve Unutulmaz Dövüş Sahneleri

Fate/stay serisi ve filmleri, anime dünyasında büyük bir iz bırakmış ve birçok hayranı tarafından övgü almıştır. Bu yazıda, serinin hikayesi,.

Devamını Oku

2023 Bahar Dönemi Anime Ödülleri!

Bahar sezonu Anime ödüllerinde en iyi erkek karakter kategorisinde ilk sıraya yerleşen Oshi no Ko animesinin sevilen karakteri Aquamarine Hoshino!.

Devamını Oku

League of Legends’a Yeni Transfer: Eren Yeager

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır. League of Legends’e yeni bir transfer. Üstüne üstlük en sevdiğimiz titanlardan biri, Eren Yeager!.

Devamını Oku

Bleach Bin Yıllık Kan Savaşı Fragmanı, 2. Sezonda Uryu’nun Kötü Adam Rolünü İşaret Ediyor

Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı, yazın sonlarına doğru yeni bölümleriyle ekranlara geri dönüyor ve Bleach: Bin Yıllık Kan Savaşı Part.

Devamını Oku

Oshi no Ko, Etkinlik Teaserıyla 2. Sezon Söylentileri Alevlendiriyor

Oshi no Ko, vahşi bir yıl geçirdi. Dizinin televizyon prömiyerinden kısa bir süre sonra, anime dünya çapında dikkat çekti. Başlangıcından.

Devamını Oku

Jotaro Kujo Kimdir? JoJo’s Bizarre Adventure

Jotaro Kujo, Hirohiko Araki tarafından yaratılan popüler manga ve anime serisi “JoJo’s Bizarre Adventure”ın üçüncü bölümü olan “Stardust Crusaders”ın ana.

Devamını Oku

Naruto Evrenindeki En Büyük Sürpriz: Boruto’nun Yeni Müttefiki Kim?

Naruto devamı olan Boruto mangası başladığından beri hayranların merak ettiği zaman atlaması için son parçaları yerine yerleştiriyor. En yeni Boruto.

Devamını Oku