Anime - Manga

Rising of the Shield Hero 3. Sezon Bölüm Sayısı Açıklandı

Rising of the Shield Hero, yaklaşan Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak önümüzdeki ay 3. Sezon için ekranlara geri dönüyor ve anime, prömiyerinden önce yeni sezonun kaç bölüm süreceğini açıkladı! The Rising of the Shield Hero, sezonun ikinci yarısında yepyeni bir ilginç kahramanlar alemini tanıtmadan önce, ilk yayının hayranlarını uzaklaştırmasıyla kuşkusuz bölücü bir ikinci sezon geçirdi. Bu da dizinin üçüncü sezonunda Naofumi Iwatani’nin rol alacağı daha fazla savaşın habercisi olarak daha da ilgi çekici olaylara yol açıyor.

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon bu Ekim ayında prömiyerini yaparken, resmi web sitesi Japonya’da yayınlanma planları hakkında daha fazla ayrıntı açıkladı. Animenin resmi web sitesi, The Rising of the Shield Hero 3. Sezonunun üç Blu-ray cildine yayılmış olarak toplam 12 bölüm süreceğini ve 2024 yılına kadar yayınlanmasının planlandığını açıkladı. Bu da The Rising of the Shield Hero 3. Sezon bu Sonbaharda yayınlandığında ilk sezondan önemli ölçüde kısa ve ikinci sezondan bir bölüm daha kısa olacağı anlamına geliyor.

(Photo: Kinema Citrus)

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon İçin Bilinmesi Gerekenler

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon, Hitoshi Haga’nın Kinema Citrus için yeni sezonu yönetmesi, Keigo Koynagi’nin senaryoyu yazması ve Kevin Penkin’in müzikleri bestelemek için geri dönmesiyle 6 Ekim’de Japonya’da prömiyer yapacak. Yeni sezon, ilk iki sezonda olduğu gibi yeni bölümler prömiyer yaptığında Crunchyroll ile yayınlanacak ve şu anda The Rising of the Shield Hero animesi de yayınlanıyor ve sıradakilere hazırlanmak için şu anda yayınlanıyor.

Crunchyroll, The Rising of the Shield Hero 2. Sezon olaylarını şöyle anlatıyor: “Diğer ulusların Calamity Waves’e dayandığını öğrenen Naofumi savaşmaya yemin eder. Ancak o daha savaşa başlayamadan, devasa Ruh Kaplumbağası’nın serbest kaldığı haberi gelir. Kontrolsüz bırakılırsa, bu azgın canavar dünyayı yok edebilir. Yoldaşları Raphtalia ve Filo ile birkaç yeni müttefik toplar ve bunlardan biri korkunç bir haber verir: Bu bir kaza değildir. Birisi efsanevi canavarı kasıtlı olarak serbest bıraktı!”

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir