Anime - Manga

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon 1. Bölümden Kareler Yayınlandı

The Rising of the Shield Hero, Sonbahar 2023 anime programında yeni bölümlerle geri dönen büyük anime serilerinden biri ve hayranlar, Bölüm 1’den önizleme fotoğraflarıyla her şeyin nasıl başlayacağına dair yeni bir bakış elde ettiler. The Rising of the Shield Hero, işgalci güçlerin aslında başka evrenlerden geldiğinin doğrulanmasının ardından Naofumi Iwatani ve ekibinin ilk kez başka bir evrene getirilmesiyle dalgalara karşı verilen mücadeleyi yepyeni bir yöne taşıdı. Ancak bundan sonra işler çok daha karmaşık bir hal alacak.

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon bu yazının yazıldığı saatten sadece birkaç gün sonra başlayacak ve şimdi hayranlar Bölüm 1’den bazı fotoğraflarla prömiyerinden neler geleceğine dair yeni bir bakış elde ettiler. Bu fotoğraflar animenin resmi sosyal medya sayfasında bir Gif olarak paylaşıldı ve maskeli Naofumi’ye bir bakış ve yeni sezon için geri dönen karakterlere bazı ilginç bakışlar paylaşıyor. The Rising of the Shield Hero Bölüm 1’in önizlemesine aşağıdan göz atabilirsiniz.

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon 1. Bölüm Nasıl İzlenir?

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon 1. Bölüm 6 Ekim’de Japonya’da prömiyerini yapacak ve prömiyerinden kısa bir süre sonra uluslararası bölgelerde yalnızca Crunchyroll ile izlenebilecek. Bu Sonbaharda 12 bölüm boyunca devam edecek olan yeni sezonun yönetmenliğini Kinema Citrus için Hitoshi Haga üstlenirken, Keigo Koynagi senaryoyu yazıyor ve Kevin Penkin de müzikleri bestelemek üzere geri dönüyor. The Rising of the Shield Hero’nun ilk iki sezonunu 3. Sezon prömiyeri öncesinde Crunchyroll’dan da takip edebilirsiniz.

Crunchyroll, The Rising of the Shield Hero 2. Sezon olaylarını şöyle anlatıyor: “Diğer ulusların Calamity Waves’e dayandığını öğrenen Naofumi savaşmaya yemin eder. Ancak o daha savaşa başlayamadan, devasa Ruh Kaplumbağası’nın serbest kaldığı haberi gelir. Kontrolsüz bırakılırsa, bu azgın canavar dünyayı yok edebilir. Yoldaşları Raphtalia ve Filo ile birkaç yeni müttefik toplar ve bunlardan biri korkunç bir haber verir: Bu bir kaza değildir. Birisi efsanevi canavarı kasıtlı olarak serbest bıraktı!”

The Rising of the Shield Hero’nun 3. Sezon prömiyerinde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir