Neden Manga Okumalısınız? Manga Dünyasına Adım Atmanız İçin 10 Neden

Son yıllarda manga, dünya genelinde popülerliğini hızla artıran bir kültürel fenomene dönüştü. Peki, manga nedir ve neden bu kadar ilgi.

Devamını Oku

Kaiju No. 8 Savunma Gücü ve 10 Gerçek

“Kaiju No. 8 Savunma Gücü: Dev Canavarlara Karşı Verilen Mücadele” Kaiju No. 8, Japonya’da popüler olan bir manga serisidir ve.

Devamını Oku

Anime Terimler Rehberi : 99 terim

1. Anime (アニメ): Japonca kökenli bir kelime olan anime, genel olarak animasyon anlamına gelir. Ancak Batı’da genellikle Japon çizgi filmleri.

Devamını Oku

Vandread: Uzayda Aşk ve Savaş

Vandread, erkeklerin ve kadınların farklı gezegenlerde yaşadığı ve birbirlerini tanımadığı bir evrende geçen bir uzay/bilim kurgu/mecha/komedi animesidir. Hibiki Tokai adlı.

Devamını Oku

Manga Sızıntısı Yapanlar Japonya Yetkilileri Tarafından Tutuklandı

Manga bugünlerde her zamankinden daha büyük, ancak ününün bir bedeli var. Amerika Birleşik Devletleri’ndeki çizgi roman pazarı manga sayesinde patlama.

Devamını Oku

2024 Yılının En İyi Manga Serileri Açıkladı

Yeni bir yıla girerken, hayranlar şimdiden yılın en iyi manga serilerini arıyor. İster film ister televizyon olsun, sosyal medya trend.

Devamını Oku

Jujutsu Kaisen Yaratıcısı Manganın 2024’te Biteceğini Açıkladı

“Son Jump Festa etkinliğinde, Jujutsu Kaisen’in yaratıcısı Gege Akutami, serinin muhtemelen 2024 yılı içerisinde sona yaklaşacağını açıkladı.” Jump Festa etkinliğinde.

Devamını Oku

En İyi Güç Sistemine Sahip 10 Manga

Bu haber kesifasya.com tarafından yazılmıştır. Yazının devamını buraya tıklayarak okuyabilirsiniz. Hikayeleri şekillendirmenin ve dünya inşa etmenin merkezi unsurlarından biri olan.

Devamını Oku

En Çok Satan Manga Sıralaması – 2023

Yılın sonu gün geçtikçe yaklaşıyor ve elbette bu her sektörün başarılarını toparlaması anlamına geliyor. Manga endüstrisi de bir istisna değil,.

Devamını Oku

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon 1. Bölümden Kareler Yayınlandı

The Rising of the Shield Hero, Sonbahar 2023 anime programında yeni bölümlerle geri dönen büyük anime serilerinden biri ve hayranlar,.

Devamını Oku

Eski Zamanlardan Bir Efsane: Yu-Gi-Oh!

Eski Zamanlardan Bir Efsane: Yu-Gi-Oh! Her sektör yıllar geçtikçe yenilenir, gelişir. Fakat döneme ait bazı eserler, her daim, farklı bir.

Devamını Oku