Anime - Manga

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon Prömiyerini Yeni Posterlerle Kutluyor

The Rising of the Shield Hero, Sonbahar 2023 anime programının bir parçası olarak yeni bölümlerini yayınlıyor ve 3. Sezon prömiyerini oyuncu kadrosunu gösteren bazı özel yeni posterlerle kutluyor! The Rising of the Shield Hero, Naofumi Iwatani ve ekibi için yeni bir arc başlattı, çünkü şimdi Lurolona Köyü’nün ayrılmış ve köle olarak satılmış tüm eski vatandaşlarını geri almak için yeterli parayı kazanmaları gerekiyor. Naofumi’nin bir sonraki dalga saldırmadan önce yapması gereken bir şey bu, bu yüzden yeni bölümler devam ederken zaman ilerliyor.

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon, Naofumi’nin partisinin bir yeraltı kolezyumuna girmesiyle her türlü yeni dövüşü vaat ediyor, ancak bu sadece yeni bölümlerde önlerine çıkacak yeni hikayenin başlangıcı. Yeni sezon devam ederken, The Rising of the Shield Hero Naofumi’nin ekibini daha fazla aksiyon içinde gösterecek ve hayranlar onları Dört Kahraman’ın geri kalanıyla birlikte dizi için yayınlanan bazı özel yeni tanıtım posterlerinde görebilirler.

The Rising of the Shield Hero 3. Sezon Nasıl İzlenir?

Bu Sonbaharda 12 bölüm boyunca yayınlanacak olan The Rising of the Shield Hero 3. Sezonunun tamamını Crunchyroll’da özel olarak yayınlanırken izleyebilirsiniz. Keigo Koynagi’nin senaryosunu yazdığı ve Kevin Penkin’in müziklerini bestelemek üzere geri döndüğü Kinema Citrus’un yeni sezonunu Hitoshi Hagato yönetiyor. 3. Sezon çok ilerlemeden önce biraz tazelemeye ihtiyacınız varsa, Crunchyroll ile ilk iki sezonda şimdiye kadar olan her şeyi de yakalayabilirsiniz.

Crunchyroll, The Rising of the Shield Hero 2. Sezon’un yeni bölümlerine girerken yaşananları şöyle anlatıyor: “Diğer ulusların Calamity Waves’e maruz kaldığını öğrenen Naofumi savaşmaya yemin eder. Ancak o daha savaşa başlayamadan, devasa Ruh Kaplumbağası’nın serbest kaldığı haberi gelir. Kontrolsüz bırakılırsa, bu azgın canavar dünyayı yok edebilir. Yoldaşları Raphtalia ve Filo ile birkaç yeni müttefik toplar ve bunlardan biri korkunç bir haber verir: Bu bir kaza değildir. Birisi efsanevi canavarı kasıtlı olarak serbest bıraktı!”

The Rising of the Shield Hero 3. Sezonu şu ana kadar nasıl buldunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir