Anime - Manga

One Piece Netflix: Hasır Şapkalı Korsanlara Gelecekte Kimler Katılıyor?

One Piece Netflix eğer Monkey D. Luffy ve Hasır Şapka Korsanları ile ilk kez Netflix’in One Piece uyarlaması sayesinde tanıştıysanız, arayı kapatmak için animenin binden fazla bölümünü ya da manganın binden fazla bölümünü sindirmeniz gerekiyor. Yayın servisi kısa süre önce canlı aksiyon uyarlamasının ikinci sezon için geri döneceğini onayladığından, Luffy’nin tüm ekibinin canlı aksiyonda canlandırıldığını görme fırsatına sahip olabiliriz. Hasır Şapkalar’ın kadrosu genişleyecek ve işte gelecekteki kabadayıların bir dökümü.

One Piece’in canlı aksiyon serisinin ikinci sezonu için, yaratıcı Eiichiro Oda anime hayranlarına çok tanıdık bir karakterin ekleneceğinin ipucunu verdi. Canlı aksiyon dizisi kaynak malzemeye sadık kalmaya devam ederse, canlı aksiyonda Tony Tony Chopper’ın gelişini görecek. Drum Adası’na yaptıkları ziyaret sonucunda Luffy’nin ekibine katılan ren geyiği doktoru, Going Merry’ye atlayan altıncı korsan olacak ancak sonuncusu olmaktan çok uzak. Alabasta Arc’ın bir sonucu olarak, Luffy ve mürettebatı denizlerde gelecekteki yoldaşlarından biriyle daha tanışacak.

Sizin en sevdiğiniz Hasır Şapkalı Korsan kim? Tony Tony Chopper’ın canlı aksiyonda nasıl görünmesini istersiniz? Yorumlarda bize bildirmekten çekinmeyin veya çizgi roman, anime ve Grand Line dünyasıyla ilgili her şeyi konuşmak için bizlere ulaşmaktan çekinmeyin.

Tony Tony Chopper

(Photo: Toei Animation)

 

Daha önce de belirtildiği gibi, Tony Tony Chopper büyük olasılıkla One Piece’in Netflix dizisinin ikinci sezonunda Hasır Şapkalara katılacak. Başlangıçta sıradan bir ren geyiği olan Chopper, “Hito Hito No Mi” olarak bilinen bir Şeytan Meyvesi ile karşılaştı ve bu meyve ona hatırlatıcı insan melezi formlarına dönüşme gücü verdi. Tony Tony çoğunlukla iki ayak üzerinde yürüyen sevimli, küçük bir yaratık olarak görünse de, bir ren geyiğine çok daha yakın bir forma bürünme ve hatta onu Kocaayak’a oldukça benzeten bir dönüşüme sahip olma yeteneğine sahiptir. Hasır Şapka Korsanlarıyla Drum Adası’nda tanışan Chopper, akıl hocasının ölümünün ardından dünyanın en büyük doktoru olma hayalini gerçekleştirmek için Luffy’ye katılmaya karar verir.

Nico Robin

(Photo: Toei Animation)

 

Nico Robin başlangıçta Timsah’ın sağ kolu ve Baroqueworks’ün en değerli üyelerinden biri olarak kötü adam olarak görünür. Sonunda, Robin koridorun yanlış tarafında savaştığını keşfeder ve dünyanın sunduğu tüm sırları keşfetmeye çalışırken Luffy’nin tarafına katılır. Luffy ve Tony Tony Chopper gibi, “Miss All Sunday” de kendisine bazı süper güçler veren bir Şeytan Meyvesi yemiştir. Hana Hana no Mi sayesinde, Robin herhangi bir yüzeyden uzuvlarını filizlendirebilir ve bu gerçek sayesinde oldukça güçlü bir güç merkezi haline gelebilir.

Franky

(Photo: Toei Animation)

 

Hasır Şapka Korsanlarının kendi lastik adamı, yeşil saçlı kılıç ustası, ren geyiği doktoru ve uzuv filizlendiren arkeoloğu olsa da Franky, Luffy’nin mürettebatına katılan ilk siborgdur. Robotik statüsü sayesinde bazı çılgın mekanik yeteneklere sahip olmasının yanı sıra, Franky aynı zamanda Hasır Şapkaların gemi ustasıdır ve sıkıştıklarında gemilerini tamir etme becerisine sahiptir. Hasır Şapkaların her biri Luffy’nin mürettebatına kendi güçlü yönlerini sunarken, Franky gemiye atladığında Going Merry için bir “İsviçre çakısı” görevi görür.

 

Brook

(Photo: Toei Animation)

 

Tony Tony Chopper’a hayat vermek için CG animasyonu gerektiğini düşünüyorsanız, Brook One Piece’in canlı aksiyon serisinde Hasır Şapka Korsanlarına katılana kadar bekleyin. Brook diğer Hasır Şapkalar gibi bir güç merkezi olmasa da, müzik yeteneğiyle bunu telafi ediyor. Brook aslında Yomi Yomi no Mi’yi yediği için Şeytan Meyvesi güçlerine sahip, bu da onu korkunç bir şekilde öldüğünde ölümden döndürdü. Brook’u görmemiz için birkaç sezon geçmesi gerekebilir, ancak görsel olarak en çarpıcı Hasır Şapkalardan biri olduğu kesin.

Jinbe

(Photo: Toei Animation)

 

En azından Netflix’in One Piece dizisinin ilk sezonuna dayanarak Jinbe’nin neye benzeyebileceğine dair bir fikrimiz var. Arlong ile aynı Balık Adam ırkının bir üyesi olan Jinbe, canlı aksiyon dizisinin ana düşmanından oldukça farklı bir karakter. Jinbe, Luffy’nin mürettebatına katılan en son Hasır Şapkalı Korsan ve manga serinin son destanını anlatırken, pekala sonuncusu da olabilir.

İlgili:

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir