Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 11. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Jujutsu Kaisen 2. Sezon, animedeki gerçek Shibuya Olayı yayını başlatmaya hazırlanıyor ve şimdi hayranlar 11. Bölümün tanıtımıyla sırada ne olduğuna dair ilk bakışı elde ettiler! Jujutsu Kaisen 2. Sezon, Satoru Gojo’nun Suguru Geto’nun uzun süredir üzerinde çalıştığı planı sayesinde Hapishane Diyarı’na mühürlenmesiyle Shibuya Olayı yayının gerçek kaosu için sahneyi hazırlıyor. Ancak bu, Gojo artık yardım etmek için etrafta olmadığına göre animeye gelecek olan tüm vahşi dövüşlerin sadece başlangıcı.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon, Gojo mühürlendiği için Shibuya Olayı ile ilerliyor ve Yuji Itadori ve diğer Jujutsu Büyücüleri artık Gojo’suz güç farkını telafi etmek için harekete geçmek zorunda. Ancak bu, animenin geleceği için daha da vahşi dövüşlerin hazırlandığı anlamına geliyor ve hayranların Jujutsu Kaisen 2. Sezon 11. Bölüm tanıtımında görebileceği gibi ilki oldukça hızlı bir şekilde Yuji’ye doğru geliyor. Aşağıdan göz atabilirsiniz.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 11. Bölüm Nasıl İzlenir?

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 11. Bölüm “Seance” başlığını taşıyor ve 5 Ekim Perşembe günü Japonya’da yayınlandıktan sonra sadece Crunchyroll’da izlenebilecek. Şu anda Jujutsu Kaisen’in ilk iki sezonunda (ve Jujutsu Kaisen 0 filminde) şimdiye kadar olan her şeyi Crunchyroll ile de izleyebilirsiniz. Jujutsu Kaisen 2. Sezon Shibuya Olayı Arkını şu şekilde tanıtıyor:

“31 Ekim’de başlayarak, Cadılar Bayramı’nda yoğun olan Shibuya istasyonunun etrafına aniden bir perde indirilir. Çok sayıda sivil kapana kısılır… ve siviller Satoru Gojo’yu sormaya başlar. Üst düzey yetkililer, hasarı en aza indirmek için Gojo’nun Shibuya’da tek başına çalışmasını tercih eder. Geto, Mahito ve diğer lanetliler tuzaklar kurar ve Gojo’nun gelmesini beklerler. Yuji, Megumi, Nobara, Nanami ve diğerleri perdenin dışında beklemektedir. Büyücüler ve lanetler Shibuya’da bir araya geldikten kısa bir süre sonra benzeri görülmemiş bir lanet savaşı başlar.”

Shibuya Olayı devam ederken Jujutsu Kaisen’in bir sonraki bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir