Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 13. Bölüm Tanıtımı Yayınlandı

Jujutsu Kaisen 2. Sezon, Shibuya Olayı yayının ilk dövüş dalgasını başlattı ve hayranlar 13. Bölümün tanıtımıyla bir sonraki bölümden neler bekleyebileceklerine dair ilk bakışa sahip oldular! Jujutsu Kaisen animesi, Satoru Gojo’nun “Suguru Geto “nun uzun süredir hazırladığı plan sayesinde Hapishane Âlemine kapatılmasıyla Shibuya Olayının gerçek kalbine doğru tam gaz ilerliyor. Bu, Yuji Itadori ve diğerlerinin bu noktadan sonra bazı zorlu dövüşlerle uğraşmak zorunda kalacağı anlamına geliyor, çünkü işler daha da karışacak.

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Yuji, Nobara, Megumi ve hatta Nanami’nin ilk dövüşlerine tanık oldu, ancak bu sadece bir başlangıç çünkü son bölümün sonu Yuji’nin bir sonraki büyük mücadelesiyle dalga geçti. Yuji’nin Ölüm Boyası Womb kardeşlerinin intikamını almak için Choso’ya yaklaştığını gördü ve Bölüm 13’ün tanıtımı, hayranlara bu büyük dövüş başlarken animeden neler bekleyebileceklerine dair ilk hızlı bakışı veriyor. Jujutsu Kaisen 2. Sezon 13. Bölüm tanıtımına aşağıdan göz atabilirsiniz:

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 13. Bölüm Nasıl İzlenir

Jujutsu Kaisen 2. Sezon 13. Bölüm “Red Scale” başlığını taşıyor ve 19 Ekim Perşembe günü Japonya’da yayınlandıktan sonra sadece Crunchyroll’da izlenebilecek. İkinci sezonda şimdiye kadar olan her şeyi (ve Jujutsu Kaisen 0 filmiyle birlikte ilk sezonu) Crunchyroll’dan da izleyebilirsiniz. Jujutsu Kaisen 2. Sezon Shibuya Olayı Arkını şu şekilde tanıtıyor:

“31 Ekim’de başlayarak, Cadılar Bayramı’nda yoğun olan Shibuya istasyonunun etrafına aniden bir perde indirilir. Çok sayıda sivil kapana kısılır… ve siviller Satoru Gojo’yu sormaya başlar. Üst düzey yetkililer, hasarı en aza indirmek için Gojo’nun Shibuya’da tek başına çalışmasını tercih eder. Geto, Mahito ve diğer lanetliler tuzaklar kurar ve Gojo’nun gelmesini beklerler. Yuji, Megumi, Nobara, Nanami ve diğerleri perdenin dışında beklemektedir. Büyücüler ve lanetler Shibuya’da bir araya geldikten kısa bir süre sonra benzeri görülmemiş bir lanet savaşı başlar.”

Jujutsu Kaisen’in bir sonraki 2. Sezon bölümünde ne görmeyi umuyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir