Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Animasyonu Sukuna vs Mahoraga ile Zirve Yapıyor

Jujutsu Kaisen yine iş başında. Geçtiğimiz birkaç hafta içinde anime, çılgın animasyonu sayesinde kendini sosyal medyanın konuşması olarak buldu. Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonundaki Shibuya yayının başlangıcı büyük ilgi gördü ve son güncellemeleri fandomu büyüledi. Peki ya bu hafta? Anime, 2024’ün en çılgın bölümünü yayınlamış olabilir.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, fandom Jujutsu Kaisen ikinci sezon hakkında konuşuyor ve her şey şovun animasyonu hakkında. Bu hafta yepyeni bir bölüm yayınlandı ve Sukuna şimdiye kadarki en büyük düşmanıyla savaşmak zorunda kaldı. Megumi, Lanetler Kralı ile savaşması için Mahoraga’yı çağırdı ve ardından gelenler animasyon nirvanasıydı.

Elbette Jujutsu Kaisen’in arkasındaki ekip bu çalışma için alkışlanmalı. Ekibin sanatsal vizyonu olmadan anime bir hiç olurdu ve çalışanlar Jujutsu Kaisen için her şeylerini ortaya koyuyorlar. Elbette, bu adanmışlık son zamanlarda manşetlere çıktı ve en iyi nedenlerden dolayı değil. Geçtiğimiz ay, bir dizi MAPPA Studios çalışanı, korkunç prodüksiyon planlaması nedeniyle şirkete karşı kamuoyu önünde konuştu. Jujutsu Kaisen’in bu son bölümü bir dönüm noktası olsa da, bu perde arkası draması göz önüne alındığında resepsiyonu ağır bir şekilde karşılandı.

(Photo: Jujutsu Kaisen)

Jujutsu Kaisen’in ikinci sezonunu henüz izlemediyseniz, diziyi her zaman kontrol edebilirsiniz. Dizi şu anda Crunchyroll ve Hulu’da yayınlanıyor. Gege Akutami’nin hit dizisi hakkında daha fazla bilgi için Jujutsu Kaisen’in resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Yuji Itadori, tamamen sıradan bir lise hayatı yaşamasına rağmen muazzam fiziksel güce sahip bir çocuktur. Bir gün, lanetler tarafından saldırıya uğrayan bir sınıf arkadaşını kurtarmak için Ryomen Sukuna’nın parmağını yer ve laneti kendi ruhuna alır. O andan itibaren Ryomen Sukuna ile aynı bedeni paylaşır. En güçlü büyücülerden Satoru Gojo’nun rehberliğinde Itadori, lanetlerle savaşan bir organizasyon olan Tokyo Jujutsu Lisesi’ne kabul edilir… ve böylece bir laneti kovmak için lanet olan bir çocuğun kahramanlık hikayesi, asla geri dönemeyeceği bir hayat başlar.”

Cidden İnanılmaz

EOTY

Tamamen Gerçek Dışı

Megumi, Neden?

Bu nasıl bir dünya?

Ciddi Bir Başarı

Etki Alanı Genişlemesi!

Sahte Olamaz

Kavga Sertleşiyor

Büyük Takım

Jujutsu Kaisen’in bu son bölümü hakkında ne düşünüyorsunuz?

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir