Anime - Manga

Jujutsu Kaisen 2. Sezon Paylaşımları 13. Bölüm Görüntüleri

Jujutsu Kaisen ikinci sezon zirvede ve işler daha da kızışıyor. MAPPA Studio‘nun animenin devam eden yayına ulaşması biraz zaman aldı, ancak Shibuya beklemeye değdi. Sonuçta, seri Yuji’yi büyük bir savaş için öne ve merkeze koymak üzere ve kutlamak için 13. bölüme özel bir bakış verildi.

Aşağıda görebileceğiniz gibi, Jujutsu Kaisen ikinci sezon 13. bölüme ilk bakışını yayınladı. Burada hayranlara Yuji’nin Choso ile savaşına nasıl başlayacağına dair derinlemesine bir bakış sunuldu ve yayınlanan fotoğraflar görsel bir şölen vaat ediyor.

Sonuçta, yeni görüntüler Choso ve Yuji’yi ilk kez karşı karşıya getirdi ve ilki kan dökmeye hazır. Gojo’nun mühürlenmesine yardım ettikten sonra Choso, Yuji ile hesaplaşmak için Kenjaku ve Mahito’yu terk etti. Cadılar Bayramı Shibuya’da devam ederken kahramanımız şimdi hayatının mücadelesini veriyor. Ve diğer bölümlerin aksine, Yuji’nin yolu kesilirse zafer kazanmasına yardım edecek kimse yok.

Jujutsu Kaisen’e yetişemediyseniz, ikinci sezonun her hafta yeni güncellemeler yayınladığını bilmelisiniz. Hit anime Crunchyroll’da bulunabilirken, Jujutsu Kaisen mangası Shonen Jump uygulamasında mevcuttur. Gege Akutami’nin hit hikayesi hakkında daha fazla bilgi istiyorsanız, resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Garip bir nedenden dolayı Yuji Itadori, çılgın atletizmine rağmen sadece Okült Kulübü ile takılmayı tercih eder. Ancak kısa süre sonra kulüp üyeleri saldırıya uğradığında okültün ne kadar gerçek olduğunu öğrenir! Bu arada, gizemli Megumi Fushiguro özel sınıf lanetli bir nesnenin izini sürmektedir ve arayışı onu Itadori’ye götürür…”

Jujutsu Kaisen ikinci sezona bu son bakış hakkında ne düşünüyorsunuz? Animeyi takip ediyor musunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir