Anime - Manga

Jujutsu Kaisen Yıldızları Yuji vs Choso Konusunda Sessizliğini Bozdu

Nihayet zamanı geldi, çocuklar. Uzun bir bekleyiş oldu, ancak Jujutsu Kaisen Choso ile verdiği sözü yerine getirdi. Sonunda, hit anime lanetli ile Yuji’yi savaşta karşı karşıya getirdi ve karakterlerin oyuncuları büyük hesaplaşma konusundaki sessizliklerini bozdular.

Güncelleme Jujutsu Kaisen’in bir sonraki bölümünün yayınlanacağı gün geldi. Bugün ikinci sezonun 13. bölümü yayınlanacak ve Choso Yuji ile mücadelesine başlayacak. İkili bir süredir savaşa doğru ilerliyor ve Yuji’nin seslendirme sanatçısına göre hesaplaşma kimseyi hayal kırıklığına uğratmayacak.

“Bundan sonra, “Shibuya Olayı” savaşı daha da acımasız hale geliyor. Size eğlencenin burada başladığını söylemek istiyorum. Şu ana kadar keyif almış olanlar için bile duygularınızı daha da harekete geçirecek gelişmeler olacak, bu yüzden lütfen izlemeye devam edin” diye paylaştı Junya Enoki.

Choso’nun arkasındaki seslendirme sanatçısı Daisuke Namikawa ise karakterinin sert doğası hakkında biraz konuştu. Antagonist Jujutsu Kaisen’de daha yeni, ancak somurtkan tavrı onu hayranların favorisi haline getirdi. Namikawa bu tanımı destekliyor, ancak hepimizin bildiği gibi Yuji, Choso’nun duvarlarını yıkmak için elinden geleni yapacaktır.

“Onu bir sınıf arkadaşıyla kıyaslayacak olsaydım, zorba ve gizemli bir transfer öğrencisi gibi olurdu. Onunla konuşmak istersiniz ama konuşması zordur (lol). Ona yaklaşmak zor. Pek iletişim yeteneği varmış gibi görünmüyor,” diye paylaştı oyuncu.

Tahmin edebileceğiniz gibi, Choso ve Yuji için riskler yüksek, bu yüzden MAPPA Studios’un bugün omuzlarında çok fazla yük var. Jujutsu Kaisen’i henüz takip etmediyseniz, takip etmeniz çok kolay. Dizinin ikinci sezonu, ilk sezonuyla birlikte Crunchyroll’da yayınlanıyor. Jujutsu Kaisen hakkında daha fazla bilgi için resmi özetini aşağıda okuyabilirsiniz:

“Garip bir nedenden dolayı Yuji Itadori, çılgın atletizmine rağmen sadece Occult Club ile takılmayı tercih eder. Ancak kısa süre sonra kulüp üyeleri saldırıya uğradığında okültün ne kadar gerçek olduğunu öğrenir! Bu arada, gizemli Megumi Fushiguro özel sınıf lanetli bir nesnenin izini sürmektedir ve arayışı onu Itadori’ye götürür…”

Bu son Jujutsu Kaisen güncellemesi hakkında ne düşünüyorsunuz? Animenin ikinci sezonunu takip ediyor musunuz? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir