Anime - Manga

Naruto Animelerin En İyi Evliliklerini Sıralayan Anketi Domine Ediyor

Romantizm söz konusu olduğunda, anime dolu dolu. Romantik komedilerden shonen aşklarına ve ötesine kadar, sektörde hayranların sayamayacağı kadar çok çift var. Elbette, bazı gemileri diğerlerinden daha popüler ve bu, düğümü bağlamayı başaran çiftler için iki kat daha geçerli. Şimdi, sektörün en iyi evliliklerini sıralayan yeni bir anime anketi çıktı ve Naruto en üst sırayı almış gibi görünüyor.

Bilgi Numan‘dan geliyor, çünkü Japon sitesi kullanıcılara animenin en iyi evli çiftleri hakkında anket yaptı. Oylar toplandıktan sonra, anket ilk on seçimini ortaya çıkardı ve Naruto’nun Sasuke x Sakura gemisi birinciliği kazandı.

Aslında Naruto bu listede birden fazla kez yer aldı. Seri, Naruto x Hinata sayesinde ikinci sırada da yer aldı. Bu ilk on listesine iki kez giren sadece bir anime daha var, o da Bleach. Açıkça görülüyor ki, shonen fandomu biraz romantizme aldırış etmiyor.

 

Bleach’ten Sword Art Online’a, bu anket bir dizi popüler sohbeti dikkate alıyor. İlk on seçimi okumak isterseniz, aşağıdaki listenin tamamını okuyabilirsiniz:

  1. Sasuke x Sakura
  2. Naruto x Hinata
  3. Yoh x Anna
  4. Loid x Yor
  5. Ichigo x Orihime
  6. Kiyoka x Mayo
  7. Yusaku x Yukiko
  8. Kirito x Asuna
  9. Hohenheim x Trisha
  10. Renji x Rukia

Gördüğünüz gibi, bu çift dökümü anime fandomunun en büyük gemilerinden bazılarını içeriyor. Ne de olsa Naruto, en parlak döneminde sağda solda nakliye savaşlarına yol açtı. Boruto: Naruto Next Generations yayınlandığında, hayranlar hikayenin aşklarının nasıl şekilleneceğini görmek için sabırsızlanıyordu. Shaman King ve Fullmetal Alchemist gibi diğer eski tarz seriler de burada yer aldı, ancak bazı yeni oyunlar da temsil ediliyor. Spy x Family ve My Happy Marriage bu listede görülüyor, bu yüzden burada stan için iyi bir gemi çeşitliliği var.

Bu son anime sıralaması hakkında ne düşünüyorsunuz? Anket doğru çiftleri mi seçti? Yorumlarda ne düşündüğünüzü bize bildirin!

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir