Anime - Manga

Naruto Boruto’ya Önemli Bir Uzumaki Jutsusu Verdi

Naruto şu anda Boruto: Two Blue Vortex’in ilk büyük yayında ilerliyor ve devam manga serisinin en yeni bölümü Boruto Uzumaki’ye çok önemli bir Uzumaki Ailesi jutsusu verdi! Boruto: Two Blue Vortex, ilk birkaç bölümünü Boruto’nun üç yıl önce ayrılmak zorunda kaldığı Hidden Leaf Köyü’nün nasıl değiştiğini ortaya koyarak geçirdi ve Kawaki ile Code’a karşı ilk büyük mücadeleleri başlattı. Ancak başlangıçta yeni devam filminin görünen antagonistleri olarak kurgulanmış olsalar da, şimdiden bazı büyük yenilikler ortaya çıktı.

Boruto: Two Blue Vortex’in en yeni bölümü, Boruto ve Code arasındaki mücadeleden devam ediyor ve hemen büyük bir yeni tehdit ortaya koyuyor. Ancak Boruto zaman atlaması sırasında edindiği yeni yetenekleri sergilemeye devam ederken, serinin en yeni bölümü aynı zamanda büyükbabası Minato Namikaze’nin bir zamanlar kullandığı bir jutsu olan Uçan Raijin Jutsu’yu öğrendiğini de ortaya çıkardı. Bu da Boruto’yu son üç yıldır eğitim almadan önce orijinal seride olduğundan daha yetenekli hale getiriyor.

(Photo: Shueisha)

Boruto’nun Yeni Jutsusu Nedir?

Boruto: Two Blue Vortex’in önceki bölümlerinde Boruto’nun sürgünde eğitim alırken edindiği bazı yeni yetenekler ortaya çıkmıştı. Bunlar arasında uzun bir süre boyunca etkinleştirilebilen yeni bir Rasengan, kurbağa kullanımı ve şimdi de uzun mesafelere hızlı bir şekilde ışınlanmak için Flying Raijin Jutsu’yu kullanma yeteneğine sahip olduğu ortaya çıktı. Bunu Boruto: İki Mavi Girdap Bölüm 4’te Code’un On Kuyruk ile birlikte saklandığı yere hızla yetişmek için kullanır.

Önceki bölümlerde Kashin Koji’nin Boruto’ya yardım eden bir kurbağa ile bir şekilde karıştığına dair alay ettikten sonra, 4. Bölümde durumun böyle olduğu doğrulandı. Görünüşe göre Boruto, Koji’nin Jiraiya ile olan bağları sayesinde bu jutsuları nasıl kullanacağını öğreniyor ve bu, Boruto’nun muhtemelen bir gün Naruto’dan öğreneceği bazı tekniklerin kilidini açmasına yardımcı oluyor. Ancak en yeni bölümde de ortaya koyduğu gibi, henüz Uçan Raijin Jutsu’yu kullanma konusunda gerçekten usta değil.

Boruto’nun Boruto: Two Blue Vortex’teki yeni jutsusu hakkında şu ana kadar ne düşünüyorsunuz? Bu konudaki tüm düşüncelerinizi yorumlarda bize bildirin!

Diğer haberlerimiz için buraya tıklayabilirsiniz.

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir