Netflix Avatar Son Hava Bükücü Klibi Zuko'nun Cesur Kurtarışını Açıklıyor: İzleyin Anime - Manga

Netflix Avatar Son Hava Bükücü Klibi Zuko’nun Cesur Kurtarışını Açıklıyor: İzleyin

Netflix Avatar Son Hava Bükücü

Netflix Avatar: Son Hava Bükücü’nün bugünlerde tanıtılmaya pek ihtiyacı yok. Nickelodeon, on yıldan uzun bir süre önce ilk çıkışının ardından, birkaç yıl önce pop kültür tahtını geri aldı. Yakında Netflix’in Avatar’ın kendi canlı aksiyon uyarlamasını yayınlaması planlanıyor ve şimdi Zuko’nun üst düzey bükülmesini sergileyen yeni bir klip yayınlandı.

IGN’in izniyle yayınlanan klip, Avatar: Son Hava Bükücü’yü merkeze koyuyor. Klip, sürgün edilen Ateş Ulusu prensi amcasının peşinden giderken Zuko’yu takip ediyor. Ne de olsa Toprak Krallığı Iroh’u esir almıştır ve Zuko buna izin vermeyecektir.

Yukarıdaki klipte de görebileceğiniz gibi, görüntüler orijinal Avatar serisinden bazı doğrudan ipuçları alıyor. Örneğin, Zuko’nun Iroh’u sabitleyen metal zincirleri keskin bir tekmeyle kırdığını görebiliyoruz. Yaşlı adam serbest kaldığında, Iroh ve Zuko Toprak Krallığı askerleriyle yüzleşmek zorunda kalıyor ve oradan itibaren takasın nasıl kızıştığını (kelimenin tam anlamıyla) tahmin edebilirsiniz.

Avatar: Son Hava Bükücü’nün bu yeni klibi Netflix’in oyuncu seçiminde daha başarılı olamayacağını kanıtlıyor. Dallas Liu, fragmanlar yayınlanmaya başladığından beri hayranları tarafından Zuko’yu canlandırdığı için övüldü ve şimdi bu klip onun becerisini bir üst seviyeye taşıyor. Ve tabii ki Iroh, Paul Sun-Hyung tarafından mükemmel bir şekilde hayata geçiriliyor. Dizi başladığında Daniel Dae Kim’in Ozai’siyle olan alışverişlerinin ne kadar lezzetli olacağını hayal edebilirsiniz.

Netflix’in Avatar: Son Hava Bükücü dizisine aşina değilseniz, dizi 22 Şubat’ta başlayacak. İlk sezon sekiz bölümle başlayacak ve Avatar sona ermeden önce Birinci Kitap’ın tamamını kapsamayı vaat ediyor. Eğer Avatar’ı henüz izlemediyseniz, Aang’in neyle ilgili olduğunu görmek için Paramount+ üzerinden orijinal animasyon dizisine göz atabilirsiniz.

Avatar: Son Hava Bükücü’ye bu son bakış hakkında ne düşünüyorsunuz? Aşağıdaki yorumların yanı sıra Twitter ve Instagram’da ne düşündüğünüzü bize bildirin. Ayrıca görüşlerinizi paylaşmak için bana @yazartural adresinden ulaşabilirsiniz!

5Mid, farkıyla anime evrenine yolculuk yapın! Bizimle birlikte animelerin en can alıcı detaylarını, son dakika haberlerini ve unutulmaz önerileri bulabilirsiniz.

Kagurabachi Editörü Manga’nın ABD’deki Sürpriz Popülerliğine Yanıt Verdi

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir