Anime - Manga

Oshi no Ko, Etkinlik Teaserıyla 2. Sezon Söylentileri Alevlendiriyor

Oshi no Ko, vahşi bir yıl geçirdi. Dizinin televizyon prömiyerinden kısa bir süre sonra, anime dünya çapında dikkat çekti. Başlangıcından bu yana, Oshi no Ko, 2023’ün izlenmesi gereken animelerinden biri haline geldi ve ikinci sezon talepleri yaygın hale geldi. Dolayısıyla, şu anda tüm gözler Oshi no Ko üzerinde, çünkü anime, gelecek yıl içinde yapılacak bir etkinlikle dizinin geleceği hakkında ipuçları verebilecek.

Güncelleme, resmi Oshi no Ko Twitter hesabı tarafından yakın zamanda yayınlandı. Anime, Japonya’daki hayranlar için bir etkinlik düzenleyeceğini doğruladı. Bu etkinlik, Oshi no Ko’yla ilgili olacak. Bu tür etkinlikler, anime dizileri için Japonya’da yaygındır çünkü hayranlara diğer hayranlarla tanışma ve favori karakterlerinin seslendirme sanatçılarını görebilme şansı verir. Ayrıca, genellikle bu etkinliklerde anime’nin geleceği hakkında haberler paylaşılır.

Hayal edebileceğiniz gibi, etkinlik duyurusu şimdi Oshi no Ko hayranlarını ikinci sezon konusunda heyecanlandırıyor. Anime’nin ilk sezonu sadece yedi bölüm sürdü, ancak daha fazlası için bir talep var. Neyse ki, yaratıcı Aka Akasaka’nın ikinci sezonu desteklemek için yeterli manga materyali var, bu yüzden ikinci bir sezon alıp almayacağımız sorusu karlılıkla ilgili olacak.

Sonuçta, anime endüstrisi diğer tüm endüstriler gibi. Bir projenin devam etmesini istiyorsanız, bir şekilde kar getirmesi gerekiyor. Doga Kobo stüdyosu, bir yapım komitesiyle Oshi no Ko’yu yönetiyor ve Japonya’daki yayın hizmetleri, animenin izleyici çektiğini kanıtladı. Eğer bu takipçiler medya satışlarına ve Blu-ray satışlarına dönüşürse, Oshi no Ko’nun ikinci bir sezon için oldukça iyi bir şansı olacaktır.

Eğer Oshi no Ko’nun dünyasını henüz deneyimlemediyseniz, anime şu anda HIDIVE üzerinden yayınlanıyor. Dizinin daha fazla ayrıntısı için resmi özetini buradan okuyabilirsiniz: “Gorou, favori idolü olan yükselen yıldız Ai Hoshino‘nun parıltı ve şöhret dünyasından uzak bir hayatı olan bir kadın doğum uzmanıdır. Ancak ikisi beklenmedik bir şekilde bir araya geldiğinde, kaderleri her türlü mantığı alt üst edecek şekilde iç içe geçer. İyi doktor için, desteklemek ve teslim etmek zamanı gelmiştir!”

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir