Anime - Manga

Solo Leveling İlk İngilizce Dublaj Fragmanını Yayınladı

Solo Leveling, 2024’ün en büyük yeni animelerinden biri olmayı hedefliyor. Dünyalarının canavarlarıyla savaşan doğaüstü yeteneklere sahip savaşçılar olan “avcıların” dünyasına odaklanan düşük seviyeli bir avcı, kendisini düşük bir güç seviyesi ve onu avcılık oyununda tutan para ihtiyacı ile mücadele ederken bulur. A-1 Pictures’ın yapımını öne çıkaran bir dizi fragman geçmişte yayınlandı, ancak ilk İngilizce Dublaj fragmanı Sung Jinwoo ve avcı arkadaşlarına hayat verecek tam bir oyuncu listesiyle birlikte geldi.

Crunchyroll, bu yılki Anime NYC panelinde, Solo Leveling’e bağlı İngilizce seslendirme sanatçılarının bir dökümünü yayınlama fırsatını buldu, aşağıdan göz atabilirsiniz:

  • Çift bıçak kullanan, gölge çağıran, tek başına seviye atlayan ana karakter Sung Jinwoo [성진우] Aleks Le tarafından canlandırılacak
  • Güvenilir zengin yardımcı olağanüstü Yoo Jinho [유진호] Justin Briner tarafından canlandırılacak
  • Çalışkan kız kardeş Sung Jinah [성진아] Rebecca Wang tarafından canlandırılacak
  • Sevimli, ölümcül S-derecesi avcısı Cha Hae-in [차해인] Michelle Rojas tarafından canlandırılacak
  • Alev saçan, havalı gözlüklü adam Choi Jong-in [최종인] Ian Sinclair tarafından canlandırılacak
  • Hasta favorileri olan canavar modu Baek Yoonho [백윤호] Christopher R. Sabat tarafından canlandırılacak
  • Kore Avcılar Birliği’nin gümüş saçlı, bilge ama güçlü başkanı Go Gunhee [고건희] Kent Williams tarafından canlandırılacak
  • Kore Avcılar Birliği Baş Müfettişi Woo Jinchul [우진철] SungWon Cho tarafından canlandırılacak
  • Sung Jinwoo’nun avcı arkadaşı Lee Joohee [이주희] Dani Chambers tarafından canlandırılacak

Solo Leveling, İngilizce Dublaj Fragmanı

Solo Leveling’e göz atma fırsatınız olmadıysa, Yen Press’in resmi açıklaması şöyle: “Tüm İnsanlığın En Zayıf Avcısı olarak bilinen E-seviye avcı Jinwoo Sung’un baskınlara katkısı, öldürülmemeye çalışmaktan ibarettir. Ne yazık ki annesinin hastane masrafları, kız kardeşinin okul masrafları ve kendisinin iş bulamaması yüzünden hayatını tehlikeye atmaktan başka çaresi yoktur. Bu yüzden daha büyük bir ödeme için bir fırsat ortaya çıktığında, bunu değerlendirir… sadece gücü şimdiye kadar gördüğü her şeyden daha üstün olan bir varlıkla yüz yüze gelmek için! Parti liderinin bir kolu eksik ve tek şifacı titreyen bir karmaşa içindeyken Jinwoo bir şekilde onlara bir çıkış yolu bulabilecek mi?”

administrator
Damla Tural, "Gökyüzü Savaşçıları Beyaz'ın Yükselişi" adlı eserin yazarıdır ve espor, anime ve oyun dünyasına olan ilgisiyle bilinir. Yazar, sıkça bu alanlardaki gelişmeleri takip eder ve bu konularda haber yazmaktan büyük keyif alır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir