adge runners
Anime Anime - Manga Araştırma

Netflix’te Şubat Ayında Yayınlanan Seçme 5 Anime Serisine Göz Atalım!

Sizler için Netflix’te yayınlanan 5 animeyi derledik.

  1. Cyberpunk: Edgerunners

– Teknoloji ve vücut modifikasyonunun üst seviyelerde olduğu bir gelecek şehrinde hayatta kalmak için çabalayan bir sokak çocuğunun hikayesi. Bu genç, siberpunk olarak bilinen para asker kaçağı olmasıyla normal bir hayatı olmadığını anlar. IMDb puanı: **8.7** .

  1. Bastard!! – Heavy Metal, Dark Fantasy

– Yıkım tanrısını diriltmeyi planlayan Kara İsyancılar Ordusu, efsanevi güçlere sahip olan Dört Kutsal Kral’ın yönettiği dünyaya da hakim olmak ister. Metallicana Krallığı, bu kötü güçlerle mücadele etmek için sihirbazlarını savaşa gönderir. Sihirbazlar, tüm dünyayı kötülüklerden koruyabilmek için kadim büyücüyü diriltmek zorundadır. IMDb puanı: **6.6** .

**Bastard!! – Heavy Metal, Dark Fantasy**
**Bastard!! – Heavy Metal, Dark Fantasy**
  1. High-Rise Invasion

– Yuri, kendisini ne olduğunu anlamadığı bir şekilde bir gökdelenin tepesinde bulur. Yan binasında maskeli bir adam, savunmasız bir genç kızı öldürmektedir. Yuri, hayatta kalmak için tüm binaların birbirleriyle asma köprülerle bağlandığı bu dünyada mücadele eder. IMDb puanı: **6.5** .

High-Rise Invasion
High-Rise Invasion

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4. Kotaro Lives Alone

Küçük Kotaro, yıkık dökük bir binada tek başına yaşamaya başlar. Beş parasız manga satıcısıyla arkadaş olur ve birbirinden komik ve sevimli maceralara atılırlar. IMDb puanı: **8.4** .

kotaru

  1. Uncle from Another World

– Takafumi’nin amcası on yedi yıl önce komaya girmiş olsa da hiç beklenmedik bir anda hastaneden   geri döner. Amcası video oyunlarına fazlaca değer vermeye başlar ve Takafumi, amcasının komada olduğu süre zarfında başka bir dünyaya kahraman olarak nakledildiğini fark eder. IMDb puanı 7.4

Uncle from Another World

author
Anime ve Sinema Deneyimlerini Aktarmayı Amaçlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir