Steam Gizlilik Festivali Araştırma

Steam Gizlilik Festivali İndirimleri!

Son zamanlarda Steam indirimler yağdırmaya devam ediyor. Birbirinden eğlenceli aksiyon dolu indirimli oyunları sizler için derledik. Bu fırsat kaçmaz!

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege:

Tom Clancy's Rainbow Six Siege
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, Ubisoft tarafından geliştirilen ve yayımlanan birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Oyun, IGN tarafından E3 2014’ün en iyi oyunu seçilmiştir. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, oyuncuların bir anti-terörist birimi olan Rainbow takımından farklı ‘operatörler’ olarak oynayabileceği birinci şahıs nişancı türünde bir video oyunudur. Bu operatörlerin farklı uyrukları, ekipmanları, yetenekleri ve işlevleri vardır. Tom Clancy’s Rainbow Six Siege %60 indirimle 91,60 TL’dir.

Far Cry 5:

Far Cry 5
Far Cry 5

Far Cry 5, Ubisoft Montreal ve Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve yayımlanan bir birinci şahıs nişancı oyunudur. 2014 yapımı Far Cry 4’ün bağımsız bir devamı ve Far Cry serisinin beşinci ana bölümüdür. Oyun Amerika Birleşik Devletleri’nde yer alan Montana eyaletinin kurgusal bir bölgesi olan Hope County’de geçiyor. Ana hikâye, ilçeyi ele geçiren karizmatik ve güçlü lider Joseph Seed’in komutasında, kıyamet kültü Eden’s Gate’deki Proje etrafında dönüyor. Oynanış savaş ve keşif üzerine yoğunlaşmakta olup oyuncular, çeşitli silahlar kullanarak düşman askerleri ve tehlikeli vahşi yaşamla savaşmaktadır. Far Cry 5 %85 indirimle 60,75 TL’dir.

Watch Dogs Legion:

Watch Dogs Legion
Watch Dogs Legion

Watch Dogs Legion, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve yayınlanan aksiyon-macera türünde bir video oyunudur. Watch Dogs serisinin üçüncü oyunu ve Watch Dogs 2’nin devamını göstermektedir. Oyun, açık dünya olarak tasarlanmış olup Londra’nın kurgusal bir temsili şehrinde yer almaktadır ve üçüncü şahıs nişancı olarak oynanmaktadır. Oyunun hikayesi, Londra sakinlerinden müttefikler toplayarak şehri distopik gözetleme durumundan kurtarmaya çalışan hacker grubu DedSec’in Londra şubesine odaklanıyor. Watch Dogs Legion %85 indirimle 47,25 TL’dir.

Assassin’s Creed Valhalla:

Assassin's Creed Valhalla
Assassin’s Creed Valhalla

Assassin’s Creed Valhalla, Ubisoft tarafından geliştirilen ve 10 Kasım 2020’de yayınlanmış aksiyon rol yapma video oyunudur. Assassin’s Creed serisinin on ikinci ana oyunu ve tüm serideki yirmi ikinci oyundur. Ubisoft ve Capcom’un iş birliği sonucunda 20 Aralık 2022 tarihinde oyun severlerle buluştu. Oyun, 873’teki Vikingler’in İngiltere istilasının kurgusal bir tarihini anlatmaktadır. Oyuncu, Suikastçı Kardeşliği ile Tapınak Şövalyeleri arasındaki çatışmanın ortasında kalan bir Viking akıncısı olan Eivor’u yönlendirecektir. Assassin’s Creed Valhalla %75 indirimle 174,75 TL’dir.

Far Cry 6:

far cry 6
far cry 6

Far Cry 6, Ubisoft Toronto tarafından geliştirilen ve Ubisoft tarafından yayınlanan yeni bir birinci şahıs video oyunudur. Far Cry serisinin altıncı büyük bölümüdür. Oyunun konusu, oğlu Diego’yu (Anthony Gonzalez) kendi kuralına uyması için yetiştiren “El Presidente” Antón Castillo tarafından diktatörlük olarak yönetilen hayali bir Karayip adası olan Yara’da geçiyor. Oyuncu, Castillo ve rejimini devirmeye çalışan gerilla savaşçısı Dani Rojas rolünü üstlenir. Far Cry 6 %75 indirimle 174,75 TL’dir.

Optik
@__opticalus__

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir