CCT North Europe Series 2'de Şampiyon ENCE Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

CCT North Europe Series 2’de ENCE Şampiyon

22 takımın mücadele ettiği CCT North Europe Series 2 şampiyon ENCE oldu. Rakibi HAVU’yu 2-0’la geçen ekip 22 bin dolarlık ödülün de kazananı oldu.

24 Kasım’dan bu yana süre gelen CCT North Europe Series 2 dün oynanan final karşılaşmasıyla tamamlandı. Yarı finalde GamerLegion’u 2-1 ile geçen ENCE ve HEET’i 2-0 geçen HAVU finalde karşılaştı. Çok büyük bir çekişmeye sahne olan finali 2-0 kazanan ENCE turnuvayı şampiyon tamamlarken, HAVU ikinci oldu.

ENCE, Ancient haritasını seçerken HAVU, Dust II seçiminde bulundu.

  1. Harita: Ancient 

Rakibinin seçtiği haritaya iyi başlayan taraf HAVU. Ekip haritanın henüz başında 5-0 öne geçti. ENCE sonrasında biraz varlık gösterse, HAVU ilk yarıda ipleri elinden bırakmadı. Oyuncusu doto’nun etkili performansı bunda etkili oldu. İkinci yarıda etkili olan taraf bu sefer ENCE’di. doto’nun karşısına Maden’i çıkaran ekip rakibini 15-15’te yakalamayı başardı. Uzatma roundlarında rakibine şans tanımayan ekip kendi seçtiği haritayı kazanarak seride 1-0 öne geçti ve avantajı eline aldı.

2. Harita: Dust II

HAVU ilk haritayı kaybetse de, kendi seçtiği DUST II’ye fırtına gibi başladı. İlk 11 round’un 10’unu alan ekip 10-1 öne geçti. İlk yarıda yalnızca 4 round alabilen ENCE, ikinci yarıya 11-4 geride girdi. İkinci yarıda Maden ve SunPayus ile ayakta durabilen ekip harika bir geri dönüşe imza attı. Arka arkaya aldığı roundlar ile rakibini 13-13’te yakaladı. Maçın sonunu da iyi oynayan ekip, rakibinin seçtiği haritayı 16-14 kazanarak seride durumu 2-0 yaptı ve şampiyon oldu.

ENCE oyuncusu Maden, karşılaşmasının MVP'si seçildi.
ENCE oyuncusu Maden, karşılaşmasının MVP’si seçildi.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir