Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

DreamHack Open Sevilla 2019’da yer alacak takımlar belli oldu

13-15 Aralık tarihleri arasında İspanya’nın Sevilla şehrinde düzenlenecek olan DreamHack Open Sevilla 2019 turnuvasına davet edilen 6 takım belli oldu. Davetlerle beraber turnuvada mücadele edecek 8 takımın hepsi belirlenmiş oldu.

DreamHack organizasyonlarının ardı arkası kesilmiyor. 2019 içerisindeki 12. ve son DreamHack turnuvası olacak olan DreamHack Open Sevilla 2019’da, takımlar $100,000 ödül havuzu için mücadele edecek. Şampiyonluğa ulaşan takım $50,000’ın sahibi olacak.

Orta düzey takımların kendini gösterme şansı bulmasının yanı sıra, ödül kazanma ihtimalini de arttıran DreamHack organizasyonları, her yıl düzenli bir şekilde yapılıyor. Yılın son turnuvasına da katılacak takımlar şu şekilde: BIG, Movistar Riders, CR4ZY, Tricked, Gambit Youngsters, GODSENT, North ve Illuminar.

Bölge elemelerinden gelen BIG ve Movistar Riders dışındaki bütün takımlar turnuvada davet ile yer alacak. Davet edilen takımlar arasında DreamHack Open Rotterdam şampiyonu CR4ZY de bulunuyor. CR4ZY, kağıt üstünde bu turnuvanın da iddialı takımları arasında bulunuyor.

DreamHack Open Sevilla 2019’un formatı ise bir önceki turnuvadakiyle aynı. Turnuva, 4’er takımdan oluşan iki ayrı grup şeklinde başlayacak. Açılış ve kazananların maçları BO1 üzerinden oynanacak. Eleme ve karar verme maçları ise BO3 formatında oynanacak. Her iki grubu ilk 2 sırada bitiren 4 takım ise playofflar’a çıkmaya hak kazanacak. Playofflar ise tek eleme sistemiyle, BO3 üzerinden oynanacak.

Yazının sonunda da belirtelim. 2 gün sonra DreamHack Open Winter 2019 start alacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir