Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Endpoint, yeni CS:GO kadrosunu duyurdu

Birleşik Krallık merkezli espor takımı Endpoint, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte yeni CS:GO kadrosunu duyurdu. Kadro 5 oyuncudan ve 1 koçtan oluşuyor.

Britanya ekibi, vize problemlerinden takım içi sorunlara kadar birden fazla sorun olduğu fakat bunlarla mücadele etmesine rağmen çözememesi yüzünden, haziran ayında CS:GO takımının faaliyetlerini durdurmuştu. Takım, yaklaşık 1 ay sonra problemlerin çözümünü bulmuş olacak ki yeni kadrosunu duyurdu.

Endpoint’in yeni kadrosunda, eskiden takımın formasını giymiş 4 oyuncu bulunuyor. Reece “Puls3” Marrs, James “Kryptix” Affleck, Tom “jenko” Jenkinson ve Robin “robiin” Sjögren kariyerlerinde daha önce de Britanya takımı içi mücadele etmişti. Takım koçu Ian “Immi” Harding ise oyuncu olarak yer aldığı eski takımında, şimdi koç pozisyonunda görev yapacak.

Yeni kadro ilk LAN turnuvasına, 23-26 Ağustos tarihlerinde Birmingham’da düzenlenen olan Insomnia 65 etkinliğinde katılacak. Endpoint kadrosunun tamamı şu şekilde:

  • Reece “Puls3” Marrs
  • James “Kryptix” Affleck
  • Tom “jenko” Jenkinson
  • Robin “robiin” Sjögren
  • Russel “Russ” Mendes
  • Kingdom Ian “Immi” Harding (Koç)

2016 yılında kurulan Endpoint, kurulduğu günden beri çok büyük turnuvalarda yer alan takımlar arasında olmadı. Genelde C ve B Tier turnuvalarda ve büyük turnuvaların ön elemelerinde yer alan takım, herhangi bir S Tier turnuvada bugüne kadar yer alamadı. Yeni kadrosuyla birlikte takım, hedefini genişletecek mi yoksa aynı şekilde yoluna devam mı edecek bekleyip göreceğiz.

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir