Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Gen.G Esports, takımın son üyesi olarak BnTeT ile anlaştı!

Tarihinde ilk defa CS:GO sahnesine adım atacak olan Güney Kore merkezli Gen.G Esports, takımın son üyesini de bünyesine kattı. Güney Kore ekibi, son olarak TYLOO forması giyen Hansel “BnTeT” Ferdinand ile anlaştığını duyurdu. Duyuru, takımın resmi Twitter hesabından yapıldı.

Endonezyalı oyuncu, Gen.G Esports’a ilk olarak katılan eski Cloud9 oyuncuları Timothy “autimatic” Ta, Damiand “daps” Steele ve Kenneth “koosta” Suen’in yanı sıra, Envy takımından transfer edilen 17 yaşındaki oyuncu Sam “s0m” Oh ile beraber mücadele edecek. IEM Katowice Kapalı Elemeleri için takımda stand-in pozisyonunda bulunan SicK, BnTeT’in takıma katılmasıyla görevini sonlandırmış olacak. Fakat ekip Kuzey Amerika Kapalı Elemeleri’ne SicK ile katılacak.

BnTeT, 2017 yılından bugüne Çin temsilcisi TYLOO forması altında mücadele etti. 2013 yılından beri aktif profesyonel oyunculuk kariyerini devam ettiren 24 yaşındaki oyuncu, kariyerinde ilk defa uluslararası bir kadroda yer alacak. TYLOO ile büyük turnuvalarda görmeye alıştığımız oyuncu, sürekli buralarda olsa da takımı ile birlikte hiçbir zaman en üst sıralarda bulunmadı. Kasım ayında düzenlenen CS:GO Asya Şampiyonası’nda 3. olmayı başaran TYLOO, temsilcimiz Demise’ın da katıldığı eXTREMESLAND CS:GO Asya 2019’da ise şampiyonluğa ulaşmıştı. Oyuncunun eski takımıyla kazandığı en büyük başarı ise IEM Sydney 2018’de üçüncülüğe ulaşmasıydı.

Gen.G Esports 2020 kadrosu şu şekilde:

  • Timothy “autimatic” Ta
  • Damian “daps” Steele
  • Kenneth “koosta” Suen
  • States Sam “s0m” Oh
  • Hansel “BnTeT” Ferdinand
  • Chris “Elmapuddy” Tebbit (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir