CS:GO Haberleri

G2 Oya Yeni CS:GO Kadrosunu Duyurdu

G2, dünya genelinde en başarılı espor takımları arasında yer almaktadır. Özellikle LoLCS:GO ve VALORANT gibi popüler oyunlarda gösterdikleri performans ile büyük bir hayran kitlesine sahip olan G2, oyuncularıyla birlikte sürekli olarak yeni başarılar elde etmektedir. CS:GO Dünya 1 numarası G2, ESL Impact League Season 2 Europe turnuvasında mücadele edecek kadın takımı G2 Oya kadrosunu duyurdu. Kadroda bir zamanlar Beşiktaş Esports’da mücadele etmiş tecrübeli oyuncular zAAz, kr4sy ve juliano’da bulunuyor. Gelin, G2‘nun yeni kadrosunun istatistiklerini birlikte inceleyelim.

Zainab zAAz Turkie

Danimarkalı oyuncu CS:GO arenasının tanıdık yüzlerinden. 31 yaşındaki oyuncu kariyerine Bad Monkey ile başladı. Devamında sırasıyla Secret Fe, Dynasty Fe, Beşiktaş Esports, XSET, WRTP formalarını giydi. Bir ara VALORANT sahnesinde de mücadele eden tecrübeli oyuncu XSET Female ve G2 Gozen adına mücadele etti. G2 Gozen kadrosu ile Game Changers EMEA: Series 2’yi kazanan tecrübeli oyuncu CS:GO arenasında henüz bir ödül kazanamadı.

 

 

 

KD ADR HS
1.15 84.2 %53.6

Julia juliano Kiran

Juliano’nun kariyeri zAAz ile birlikte geçti desek yeridir. Danimarkalı oyuncu Bad Monkey ile başladı. Devamında sırasıyla Games4u Fe, WRTP, Secret Fe, Dynasty Fe, Beşiktaş Esports, XSET formalarını giydi. VALORANT arenasında da mücadele eden juliano Game Changers 2023’ü kazanarak iki farklı oyunda Dünya şampiyonluğu yaşayan 3 kadın oyuncudan birisi oldu.

 

 

 

 

KD ADR HS
1.08 80.1 %44.3

 

Anastasia kr4sy Khlobystina

Kariyerine Beşiktaş Esports’ta başlayan genç oyuncu devamında XSET ve WRTP formalarını giydi. Takım arkadaşları gibi bir dönem VALORANT sahnesinde bulundu fakat başarılı olamadı. XSET Female kadrosunda oynayan genç oyuncu istediği başarıyı elde edemedi ve tekrar CS:GO sahnesine döndü.

 

 

 

 

KD ADR HS
0.98 69.9 %56.7

Oleksandra manka Kruspe

Espor sektörüne yeni giriş yapan genç oyuncu kariyerine MVP ile başladı. Devamında kısa bir süre WRTP forması giydikten sonra G2 Oya kadrosuna dahil oldu.

 

 

 

 

 

 

 

KD ADR HS
0.86 74.2 %51.3

Alexandra kyossa Tykhonska

5 gün önce espora adım atan 18 yaşındaki genç oyuncu için sadece ilk maçının istatistiklerine ulaşabiliyoruz. G2 Oya kadrosuyla çıktığı ilk maçta harikalar yaratan genç oyuncu takımının mağlubiyetine engel olamadı fakat yaptıkları ile herkesi büyüledi. Herkes gibi bizde Ukraynalı oyuncunun neler yapacağını merak ediyoruz.

 

 

 

 

 

 

KD ADR HS
1.20 93.5 %71.2

 

G2 Esports VALORANT G2 Gozen ekibi Juliano ayrılığından sonra kadro güncellemesi yayınladı.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir