Counter-Strike: Global Offensive

Hiko geçici olarak katıldığı OpTic Gaming kadrosundan ayrıldı

Bir süredir OpTic Gaming bünyesinde geçici bir oyuncu olarak görev yapan ünlü oyuncu Hiko artık takımın aktif kadrosunda bulunmayacağını duyurdu.

CS:GO sahnesinin tanınmış simalarından biri olan Hiko, geride bıraktığımız E-LEAGUE majorda Team Liquid ile istediği başarıyı elde edememiş ve yaklaşık bir buçuk sene formasını terlettiği takımından ayrılarak OpTic Gaming kadrosuna geçici oyuncu olarak katılmıştı. Kendisinden boşalan koltuğu ise OpTic Gaming ile yollarını ayıran Peter “Stanislaw” Jarguz doldurmuştu.

Twitter hesabından yaptığı açıklama ile artık OpTic Gaming ile karşılaşmalara çıkmayacağını ve onlara şans dilediğini belirten Niko, başka seçeneklere yöneleceğini söyledi.

Yakın bir zamanda OpTic Gaming’in koçu Luis “peacemaker” Tadeu’nun artık takımın başında olmayacağını açıklamasının ardından Hiko’nun da ayrılmasıyla Kuzey Amerika temsilcisi için takımda bir yönetim boşluğu olduğu söylenebilir. Koçun ayrılmasının ardından kısa bir süre sonra Will “RUSH” Wierzba tarafından Hiko’dan boşalan koltuğa geçici olarak Ryan “freakazoid” Abadir’in getirildiğini Twitter üzerinden duyurmuştu. Abadir aynı zamanda eski NBA oyuncusu Rick Fox’un sahibi olduğu Echo Fox takımının kadrosunda bulunuyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.