Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Na’Vi, Syman Gaming oyuncusu Perfecto ile anlaşmak üzere

Na’Vi, GuardiaN’dan doğan boşluğu Syman Gaming oyuncusu Perfecto ile doldurmak üzere. Bir çok kaynak bu transferi doğruladı ve transferin detaylarına ulaştı.

Kısa bir süre önce sizlere Na’Vi oyuncusu Ladislav “GuardiaN” Kovács’ın takımdan ayrılacağını yazmıştık. Bu ayrılığın ardından GuardiaN’dan boşalan koltuğu doldurmak için Na’Vi’nin arayışları devam ediyordu. FL1T söylentileri gündemi epey meşgul etse de Na’Vi aradığı kanı Perfecto ile buldu.

GuardiaN’ın takıma tekrar geri dönüşü sonrasında bir türlü istenilen performans seviyesini yakalayamaması Na’Vi için epey soruna yol açmıştı. S1mple’ın AWPer olarak oynadığı 2018 ve 2019 yıllarında gösterdiği muhteşem performansın da bunda etkisi olsa da GuardiaN bekleneni bir türlü veremedi. Onun ayrılığı konuşulmaya başlandığında FL1T’in takıma katılacağı yönünde söylentiler çıkmıştı ama bu söylentiler forZe tarafından kesin olarak yalanlandı.

Bu yalanlama sonrası organizasyonun aklında üç isim vardı. Hard Legion oyuncusu Igor “Forester” Bezotechesky, Syman Gamings oyuncusu Ilya “Perfecto” Zalutskiy ve son olarak Na’Vi Junior Team oyuncusu Ivan “kapacho” Koplenko.

1pv.fr raporlarına göre Na’Vi seçimini Ilya “Perfecto” Zalutskiy’den yana kullandı. Bağımsız Devletler Topluluğu’nun milli takımı sayılabilecek Na’Vi formasını artık Perfecto ismiyle de izleyeceğiz. Yine aynı kaynaktaki raporlarda bu transfer için 200.000 dolarlık bir ücret ödeneceği aktarılıyor. Eğer bu transfer gerçekleşirse, yeni transfer ilk LAN karşılaşmasını GODSENT, OG ve ENCE karşısında Ice Challenge turnuvasında oynayacak.

Transfer sonrası muhtemel beşli şu şekilde olacak:

Egor “flamie” Vasilyev

Aleksandr “s1mple” Kostyliev

Denis “electronic” Sharipov

Kirill “Boombl4” Mikhailov

Ilya “Perfecto” Zalutskiy

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir