IEM Katowice yarı final maçları oynandı

IEM Katowice, yarı final heyecanı ile bugün de devam etti. Muhteşem maçlar oynandı. Natus Vincere ve G2 Esports ismini finale.

Devamını Oku

IEM Katowice A grubu 4. gün maçları tamamlandı

IEM Katowice 2020 A grubunda 4. gün maçları tamamlandı. A grubunda bugün Lower ve Upper finalleri oynandı. Astralis ve Natus.

Devamını Oku

s1mple yeniden Na’Vi takımının ana AWP oyuncusu oluyor

Na’Vi, GuardiaN’ın yerine Perfecto ile anlaşarak kadro değişikliğine gittiğini açıkladı. Bu durum, takımdaki rollerin de değişmesine neden olacak. s1mple, tıpkı.

Devamını Oku

Na’Vi, Syman Gaming oyuncusu Perfecto ile anlaşmak üzere

Na’Vi, GuardiaN’dan doğan boşluğu Syman Gaming oyuncusu Perfecto ile doldurmak üzere. Bir çok kaynak bu transferi doğruladı ve transferin detaylarına.

Devamını Oku

Natus Vincere yeni sponsorluklarını duyurdu

Ukraynalı espor organizasyonu Natus Vincere, bahis şirketi 1xBet ve oyun ekipmanları firması LogitechG ile sponsorluk anlaşmasına varıldığını açıkladı. Bu anlaşma,.

Devamını Oku

Natus Vincere, GuardiaN’ı yedeğe çekebilir

Natus Vincere takımınında ladislav “GuardiaN” Kovács’ın yedeğe çekileceği konuşuluyor. 1pv.fr’ın raporuna göre göre GuardiaN, son zamanlarda takımla birlikte pek fazla.

Devamını Oku

IEM Katowice 2017 | Çeyrek Final

IEM Katowice 2017’de CS:GO turnuvası son hızıyla devam ederken, gruplarını ikinci ve üçüncü bitiren takımların karşılaştığı çeyrek final serileri oynandı.

Devamını Oku

MLG Colombus 2016 şampiyonu Luminosity oldu

Brezilyalı takım Luminosity, ilk defa bir Valve majorü kazandı ve efsane CS:GO takımları arasında yerini aldı.

Devamını Oku

starix Na’Vi CS:GO takımının koçluğunu yapacak

Uzun bir süredir Natus Vincere takımında yer alan Sergey “starix” Ischuk emekli olduğunu açıkladı. Takımdan ayrılan Starix ise CS:GO ile.

Devamını Oku