Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

STYKO geçici olarak NoChance takımıyla oynayacak

Avrupalı oyunculardan oluşan NoChance takımı, mousesports’da in-aktif olan Martin “STYKO” Styk ile geçici oyuncu olarak anlaştı.

Dün mousesports’un NoChance takımından David “frozen” Čerňanský’ı transfer etmesi üzerine NoChance de mousesports’dan Martin “STYKO” Styk’i geçici oyuncu olarak kadrosuna kattı. NoChance’in resmi twitter hesabından yaptığı açıklamada Road to GG League 2019 için STYKO’yla anlaştığını duyurdu. NoChance takımı Road to Road to GG League 2019’un Varşova ayağında 100,000 avro ödül havuzu bulunan Poznan’da düzenlenecek GG League 2019’a katılmak için mücadele edecek. STYKO’nun takımdaki geleceği ise turnuvadan sonra belli olacak.

2018 yılında Scream ve Maikelele gibi takımsız Avrupalı oyuncuların majör elemelerine katılmak için kurduğu NoChance, yatırım yapacak organizasyon bulamasa da takım menajeri Sam “SamE” Ellis’in sayesinde ayakta durmaya çalışıyor. Henüz büyük sayılabilecek başarı elde edemeyen takımın en iyi başarısı LOOT.BET HotShot Series Sezon 1 şampiyonluğu oldu.

Slovakyalı mousesports oyuncusu STYKO ise daha önce kadro dışı kaldığında Cloud9’a bir buçuk ay kiralanmış fakat takım Snax ile anlaşamayınca geri dönmüş ve as kadroya dahil olmuş. IEM Katowice 2019’un minör elemeleri geçemeyince takım kadrosunda yeniliğe gitmeyi tercih etti. İçinde woxic’inde bulunduğu kadro kuran mousesports, STYKO’yu ise kadro dışı bıraktı.

Değişiklikten sonra oluşan NoChance kadrosu ise şu şekilde;

  • Mikail “Maikelele” Bill
  • Jesse “zehN” Linjala
  • Kevin “kRYSTAL” Amend
  • Žygimantas “nukkye” Chmieliauskas
  • Martin “STYKO” Styk (Geçiçi oyuncu)
  • Jonatan “Devilwalk” Lundberg (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir