Bir Döneme Damgasını Vuran İsimler: Maikelele

Bir döneme damgasını vuran isimlerin kariyerlerine göz attığımız köşemizde bu hafta konuğumuz Mikail Maikelele Bill oluyor!

Devamını Oku

NoChance, Thomas ile yollarını ayırdı

Avrupa temsilcisi NoChance, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte Thomas “Thomas” Utting ile yollarını ayırdığını duyurdu. Takımın Twitter’da yaptığı paylaşımda.

Devamını Oku

STYKO, NoChance takımına transfer oldu

Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte STYKO, sezon arasının bitmesinin  ardından Avrupa temsilcisi NoChance kadrosuna dahil olacağını duyurdu. 10 Ekim.

Devamını Oku

StarLadder Avrupa Minor turnuvası tamamlandı

Katıldıkları kapalı elemelerde başarılı olan 8 takım, 23 Ağustos – 8 Eylül tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan StarLadder Berlin Major.

Devamını Oku

StarLadder Avrupa Minor turnuvası grupları ve takvimi belli oldu

17-21 Haziran tarihleri arasında Berlin’de düzenlenecek olan StarLadder Avrupa Minor turnuvasına katılacak olan 8 takım belli oldu. Katılacak takımların belli.

Devamını Oku

Good Game League 2019’da yer alacak takımlar belli oldu

13-14 Temmuz tarihleri arasında oynanacak olan Good Game League 2019’a katılacak olan 8 takım, Tricked – NoChance arasında oynanan Kapalı.

Devamını Oku

StarLadder Berlin Major 2019 için bölge elemelerine katılacak takımlar belli oldu

23 Ağustos’ta başlayacak olan StarLadder Berlin Major 2019 için, takımlar kendi bölgelerinde eleme oynayacak. Her bölgenin kendi içinde mücadele edeceği.

Devamını Oku

StarLadder Avrupa Minor turnuvasına katılacak takımlar belli oldu

10 Haziran’da başlayan ve 16 takımın mücadele ettiği StarLadder Avrupa Minor Kapalı Elemeleri , dün oynanan maçlar sonucunda tamamlandı. 8.

Devamını Oku

StarLadder Avrupa Minor Kapalı Elemeleri 2.gün sonuçları

Avrupa Minor turnuvasında bulunan 8 slot için mücadelen eden 16 takımın bulunduğu StarLadder Avrupa Minor Kapalı Elemeleri, 2. gün maçlarıyla.

Devamını Oku

StarLadder Minor Avrupa Kapalı Elemeleri 1.gün sonuçları

16 takımın yer aldığı StarLadder Minor Avrupa Kapalı Elemeleri, gün içerisinde yapılan 8 karşılaşma ile başladı. Heyecanlı anlara sahne olan.

Devamını Oku

Endpoint’ten ayrılan Thomas, NoChance takımına katıldı

Bir ay önce Team Endpoint takımından ayrılan Thomas “Thomas” Utting, oyuncuların kurduğu NoChance takımına transfer oldu.

Devamını Oku

STYKO geçici olarak NoChance takımıyla oynayacak

Avrupalı oyunculardan oluşan NoChance takımı, mousesports’da in-aktif olan Martin “STYKO” Styk ile geçici oyuncu olarak anlaştı.

Devamını Oku