Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

STYKO, NoChance takımına transfer oldu

Kişisel Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte STYKO, sezon arasının bitmesinin  ardından Avrupa temsilcisi NoChance kadrosuna dahil olacağını duyurdu.

10 Ekim 2018’de mousesports’a transfer olan Slovak oyuncu, şubat 2019’a kadar takımla birlikte mücadele etmişti.  Mart ayında NoChance’e kiralık olarak giden oyuncu hali hazırda 5 aydır takımla birlikte oynuyor. Mousesports’un serbest bırakmasının ardından ise oyuncu NoChance ekibine tam olarak transfer olacak.

NoChance’e katılmasının ardından takımda önemli bir rol oynayan oyuncu, takımının StarLadder Avrupa Minor turnuvasına katılmasına yardım etmişti. Eski takımı mousesports ile karşılaşan STYKO, turnuvadan elenmişti.

NoChance de transferle ilgili bir paylaşım yaptı: “Mousesports’un serbest bırakmasının ardından, STYKO’nun tamamen NoChance’i temsil edeceğini duyurmaktan mutluluk duyuyoruz.” Yapılan değişikliğin ardından takımın kadrosu şu şekilde:

  • Martin “STYKO” Styk
  • Mikail “Maikelele” Bill
  • Jesse “zehN” Linjala
  • Kevin “kRYSTAL” Amend
  • Thomas “Thomas” Utting
  • Jonatan “Devilwalk” Lundberg (Koç)

Dünya Sıralaması’nda 41. sırada bulunan Avrupa temsilcisinin en yakın turnuvası StarLadder Avrupa Minor turnuvasıydı. Fakat o turnuvada başarısız olmuştu. 29-30 Haziran tarihlerinde düzenlenen Good Game League 2019 Kapalı Finalleri’ne katılan ekip, orada ise 2. olmayı başarmıştı. Yaklaşık 5 aydır aynı kadroyla beraber oynayan takım, son zamanlarda iyi bir performans gösteriyordu. Son transfer aslında kadro için yeni bir değişiklik olmasa da oyuncunun tam anlamıyla oynadığı takım için mücadele edecek olması performansı da etki edecektir şüphesiz.

Yakın bir tarihte NoChance’in katılacağı bir turnuva bulunmuyor. Oyuncu arasının bitmesinin ardından organizasyonların düzenleyeceği turnuvalar da belli olacaktır.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir