Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

NoChance, Thomas ile yollarını ayırdı

Avrupa temsilcisi NoChance, resmi Twitter hesabından yaptığı paylaşımla birlikte Thomas “Thomas” Utting ile yollarını ayırdığını duyurdu.

Takımın Twitter’da yaptığı paylaşımda şu ifadeler yer aldı: “Bugün, takıma son katılan üyemiz Thomas’a veda ediyoruz. O, Avrupa Minor turnuvasına katılmamızdaki en büyük yardımcılardan biriydi. Gelecekte onun için en iyisini diliyoruz.”

21 yaşındaki İngiltereli oyuncu, mayıs ayında  Žygimantas “nukkye” Chmieliauskas’ın yerine takım katılmıştı. Thomas, takımla birlikte ESL One Cologne 2019 Açık Elemeleri, DreamHack Open Summer 2019 Açık Elemeleri, GG.Bet Cologne Invitational, UCC Summer Smash ve Avrupa Minor gibi turnuvalara katılmıştı. Takımla birlikte katıldığı son turnuva olan Avrupa Minor elemelerinde ise mousesports’a karşı kaybeden NoChance, turnuvada 5. olmuş ve Berlin Major’a katılmayı başaramamıştı.

Martin “STYKO” Styk’in mousesports ile olan sözleşmesini feshetmesi ve NoChance bünyesinde kalmaya devam edeceğini söylemesinin ardından, Thomas’ın takımdan ayrılacağı yaklaşık 3 haftadır konuşuluyordu. Bununla birlikte takım, İngiltereli oyuncunun yerine geçecek oyuncuyu bulmak için hali hazırda denemeler de yapıyor.

Takıma katılacak 5. oyuncu ile ilgili henüz bir açıklama yok. Takımın bir sonraki turnuvası ise 16 Eylül’de başlayacak olan European Champions Cup olacak. Yani yeni oyuncularını bulmak için 3 haftaya yakın bir süreleri var.

NoChance’in şu anki kadrosu şu şekilde:

  • Martin “STYKO” Styk
  • Kevin “kRYSTAL” Amend
  • Mikail “Maikelele” Bill
  • Jesse “zehN” Linjala
  • Jonatan “Devilwalk” Lundberg (Koç)

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir