Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri

Team Vitality, Misutaaa ile anlaştı

Fransız espor organizasyonu Team Vitality, Counter Strike: Global Offensive takımı için Kévin “Misutaaa” Rabier ile anlaştığını duyurdu.

Team Vitality, yoğun turnuva ve çalışma temposu nedeniyle takımdan ayrılan Alex “ALEX” McMeekin” yerini çabuk doldurdu. 17 yaşındaki genç oyuncu Kévin “Misutaaa” Rabier anlaşan ekip ESL Pro League Season 11′de mücadele edecek kadrosunu tamamladı.

Kariyerine henüz 14 yaşında MateMeUp’da başlayan Fransız oyuncu, sonrasında Make Your Destiny’e transfer oldu. MYD’de kendini göstermeyi başaran Misutaaa takımıyla WESG 2019’a elemelerine katılmaya hak kazandı. Elemelerden Team Vitality’e yenilerek elenen oyuncu daha sonrasında G2 tarafından keşfedildi. Team Vitality dün Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile Misutaa’yı kadrosun kattığını açıkladı.

2018’in son günlerinde Team Vitality’e transfer olan ALEX, Happy’nin yerini almış ve günümüze kadar kesintisiz bir şekilde takımla birlikte mücadele etmişti. Kadroya dahil olduktan sonra oyun içi liderlik ve takım kaptanlığı görevlerini üstlenen Britanyalı oyuncu, takım içinde Fransız olmayan tek oyuncu konumundaydı. Takım ALEX’in ayrılmasıyla tekrardan 5 Fransız oyuncuya dönme kararı aldı.

2019’da başarılı bir yıl geçiren Team Vitality, yılın sonunda EPICENTER 2019 finalinde mousesports’u yenerek şampiyon oldu. 2020’ye beklediği gibi başlamayan ekip BLAST Premier: Spring ilk turunda Navi’ye kaybetti. IEM Katowice 2020’ye NiP galibiyetiyle başlayan Vitality sonrasında Astralis ve FaZe’ye yenilerek turnuvadan elendi. Ekibin yeni eklenen oyuncusuyla beraber ESL Pro League Season 11’de mücadele edecek kadrosu şu şekilde.

  • Dan “apEX” Madesclaire
  • Cédric “RpK” Guipouy
  • Mathieu “ZywOo” Herbaut
  • Richard “shox” Papillon
  • Kévin “Misutaaa” Rabier

 

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir