Dota 2

Alliance’tan reddit kullanıcısına büyük incelik

Çoğu zaman geleneksel sporlarda karşılaştığımız insanların yüzünü güldürecek türden bir olay, bu sefer Dota 2 profesyonel arenasında yaşandı. Üç hafta önce Frankfurt Major’a katılmak için ön elemeler oynanırken, bir Alliance taraftarı reddit’te takımın Frankfurt’taki turnuvaya katılması durumunda Alliance dövmesi yaptıracağına dair bir başlık açtı. Kullanıcıların ilgisini çeken bu durum tabii ki takımın gözünden kaçmadı. Ön elemeleri geçip turnuva için hak kazanan Alliance, bu arkadaşa ulaştı ve yaptıracağı dövmenin parasını karşılayacağını belirtti.

Bu hafta içinde Reddit’e açtığı bir başka başlıkta dövmeyi yaptırdığını açıklayan taraftar, ayrıca organizasyonun onu kız arkadaşıyla birlikte Frankfurt’a özel olarak davet ettiğini, bütün uçuş, bilet ve otel masraflarının da Alliance tarafından karşılanacağını söyledi. all reddit

Alliance ise, dövmenin resmini Twitter hesabından paylaşarak Frankfurt için olası iddialara açık olduğunun sinyalini verdi.

Eski şanından biraz uzak kalsa da s4’ün geri dönüşüyle Frankfurt için hala umutlu olan Alliance için de diğer kullanıcılar iğneleyici yorumlarından vazgeçmediler.

The International 5’e katılamayıp hayranlarını hayal kırıklığına uğratan takım, Ekim ayında yakaladığı yüzde 70’lere varan kazanma yüzdesi ile tekrar umut vaad ediyor. Bu çıkışı Frankfurt Major’da daha üst sınıf takımlar arasında devam ettirebilcekler mi yoksa bir başka hayal kırıklığı daha mı yaşanacak, hep beraber bekleyip göreceğiz.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir