Dota 2 mix

HellRaisers, 2 sene aradan sonra Dota 2 sahnesine geri dönüyor

Temel olarak CS:GO takımı ile bilinen Ukrayna’lı espor organizasyonu HellRaisers, 2 senelik aradan sonra genç bir kadro ile Dota 2 sahnesine geri dönüyor.

HellRaisers Dota 2 sahnesine geri dönerken son derece genç bir kadroyla geliyor. Kadronun en yaşlı oyuncusu ALOHADANCE sadece 22 yaşında. League of Legends gibi bazı oyunlarda 22 yaş daha orta yaş gibi olsa da Dota 2 sahnesi için 22 yaş oldukça genç bir yaş. Dün Twitter üzerinden kadrosunu duyuran takımın beşlisi şu şekilde;
1. V-Tune
2. Nix
3. DM
4. ALOHADANCE
5. Mirposhka

ALOHADANCE de tam zamanlı yayıncı olarak başarılı bir durumdayken profesyonel arenaya geri dönmüş oldu. Carry ve Support rollerinde başarılı oyuncu HellRaisers için destek rolünde oynayacak.

HellRaisers arenaya dönerken eski bölgesi CIS’de mücadele edecek. CIS, bu sene NaVi, Gambit gibi takımlarla çok daha zorlu bir bölge olacak. 2014 senesinde Dota 2 sahnesine girmiş, 2017 senesinde The International’a katılmaya hak kazanmıştı. Üzücü bir şekilde sadece bir galibiyet alarak TI’dan elenmişler ve kısa süre sonrasında da kadroyu dağıtarak profesyonel arenaya veda etmişlerdi. Organizasyon yeni kurduğu kadroyu tamamen genç tutarak bir risk alıyor fakat buradan bir ivme yakalamaları da mümkün. Bakalım HellRaisers Dota 2 takımı ile bu sefer kalıcı olabilecek mi?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir