Beyin Çipi İle Körlük Tedavisi Mümkün Olabilir!

Beyin Çipi İle Körlük Tedavisi Mümkün Olabilir! Elon Musk, beyin çipi teknolojisi alanında çığır açacak bir yenilik daha duyurdu. Neuralink.

Devamını Oku

Felçli Hastanın Beyin Çipi Deneyimi: Düşünce Gücüyle Satranç

Felçli Hastanın Beyin Çipi Deneyimi: Düşünce Gücüyle Satranç Elon Musk’ın öncülük ettiği nöroteknoloji şirketi Neuralink’in, beyin çipi implantıyla gerçekleştirdiği çığır.

Devamını Oku

Beynine Neuralink Çipi Takılan Bir İnsan Bilgisayar Faresini Hareket Ettirdi

Neuralink CEO’su Elon Musk, İnsan Beynine Entegre Edilen Çip ile Bilgisayar Fare Kontrolü Sağlandığını Duyurdu Neuralink şirketi teknolojinin sınırlarınız zorlamaya.

Devamını Oku

Neuralink Şirketi İlk Kez İnsan Beynine Çip Yerleştirdi

Neuralink şirketi, insan beynine yerleştirmek için hazırladıkları çipi ilk kez bir insan beyninde denedi Elon Musk liderliğindeki Neuralink şirketi, beyin-bilgisayar.

Devamını Oku

SpaceX, Mobil Bağlantıyı Güçlendiriyor: Telefon Çekmeyen Yer Kalmayacak

SpaceX, mobil iletişimde devrime hazırlanıyor Elon Musk’ın liderliğindeki SpaceX, mobil iletişimde çığır açacak bir adım attı. SpaceX’in geliştirdiği Starlink uyduları,.

Devamını Oku

X’in Yapay Zeka Ürünü Grok, Premium Kullanıcılara Sunuldu

Elon Musk, bir süre önce duyurduğu ve xAI tarafından geliştirilen Grok isimli sohbet robotununun kullanıma açıldığını duyurdu. Bugünden itibaren ABD’deki.

Devamını Oku

Twitter Yeni Kullanıcılardan Ücret Almaya Başlayacak

Eski adıyla Twitter (yeni adıyla X) olarak bilinen sosyal medya platformu, yeni kullanıcıların Tweet atma ve diğer kullanıcılarla etkileşim kurma.

Devamını Oku

5mid Özel: Bülten | 3 – 9 Nisan Haftası 2023

5mid özel olarak hafta boyunca konuşulan olayları zamanı olmayan ve sektörü takip edemeyenler için derlediğimiz Bülten’e hoş geldiniz! Bülten serimiz.

Devamını Oku

Elon Musk Logo Değişikliği ile Twitter Kullanıcılarını Şaşırttı

Elon Musk bugün Twitter logosunu değiştirdi. Twitter’ın kuruluşundan bu yana şirketin logosu çeşitli revizyonlardan geçti, ancak şirketin resmi web sitesine.

Devamını Oku

Sizce bir yapay zeka Dota 2’nin dünya şampiyonlarını yenebilir mi?

Bir bilgisayar programı profesyonelleri kendi oyunlarında yenebilir mi? Cevabı açıkça, evet. OpenAI’nın ürettiği yapay zeka, Dota 2 şampiyonlarını kendi oyunlarında.

Devamını Oku