League of Legends Ekosisteminde Peşpeşe Son Dakika Haberleri

League of Legends Şampiyonluk Ligi’nde yeni düzenlemelere gidileceği geçtiğimiz gün Riot Games tarafından açıklanmıştı. Bugün ise Riot Games Türkiye Twitch.

Devamını Oku

1907 Fenerbahçe’nin Team oNe karşısındaki şansı

Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’un Team oNe’la oynayacağı mücadeleye çok az bir süre kala, hem rakibimizi hem de tur şansımızı değerlendirdik.

Devamını Oku

1907 Fenerbahçe’ye sonunda Çin vizesi çıktı

Worlds 2017’de ön eleme aşamasının başlamasına artık çok az bir süre kala hâlâ İstanbul’da bulunan 1907 Fenerbahçe, nihayet Çin vizesine.

Devamını Oku

Worlds 2017 Ön Eleme takvimi belli oldu

Temsilcimiz 1907 Fenerbahçe Espor’un da mücadele edeceği Worlds 2017 Ön Eleme aşamasının takvimi belli oldu.

Devamını Oku

Şampiyonluk Ligi 2017 Kış Mevsimi 7. Hafta 1. Gün: FB-HWA

Şampiyonluk Ligi’nde 2017 Kış Mevsimi 7. hafta ilk gün heyecanı FB-HWA serisi ile devam ediyor. Normal sezonun son karşılaşmalarının oynanacağı haftada.

Devamını Oku

Padden ve Elysion, 1907 Fenerbahçe Espor’a transfer oldu

Şampiyonluk Ligi’nin en yeni ekiplerinden 1907 Fenerbahçe Espor, kadrosunu genişletmeye devam ediyor. Frozen ve Thaldrin gibi iddialı transferlerle şampiyon olmak.

Devamını Oku

1907 Fenerbahçe koç pozisyonuna MoSiTing’i getirdi

Şampiyonluk Ligi’ne bu yıl katılan ve yeni bir kadro kurarak iddialı bir şekilde lige başlamak isteyen 1907 Fenerbahçe Espor, üst.

Devamını Oku

Thaldrin, 1907 Fenerbahçe Espor takımına transfer oldu

SuperMassive’in yıldız üst koridor oyuncusu Thaldrin sürpriz bir karar alarak takımdan ayrıldı ve ligimizin en yeni ekiplerinden 1907 Fenerbahçe Espor takımına.

Devamını Oku

Team AURORA Yaz Mevsimi’nde isim değişikliği yapmayacak

Fenerbahçe’nin satın aldığı Team Aurora başkanı Doğan Dirim, Twitter üzerinden yaptığı açıklama ile evrak işlerinin Yaz Mevsimi’ne yetişmediğini ve bir.

Devamını Oku