CS2 | Elveda ve Merhaba | Counter Strike 2

CS2 | Elveda ve Merhaba     Yaprak döker bir yanımız, bir yanımız bahar bahçe diye bir şarkı sözü var,.

Devamını Oku

Valorant bir haftada 100 milyon saat izlenmeyi aştı

Riot Games’in yaz ayında piyasaya sürmeyi planladığı FPS oyunu Valorant, Twitch’te toplam 100 milyon saatten fazla izlenme ile rekor kırdı.

Devamını Oku

T1, FPS oyunu Valorant’ın turnuvasını düzenleyecek

T1 gelecek hafta kendi espor oyuncularıyla, Riot Games’in bu yaz çıkarmayı planladığı FPS oyunu Valorant’ın turnuvasını düzenleyecek.

Devamını Oku

Los Angeles ve Barcelona’daki VALORANT etkinliği iptal edildi

Dünyanın her yerindeki etkinlikleri etkisi altına alan corona virüsünden, Riot Games’in yeni FPS oyunu VALORANT da daha çıkış yapmadan nasibini.

Devamını Oku

VALORANT karakterleri ve yetenekleri

Riot Games’in geliştirdiği FPS oyunu VALORANT, içerisinde alışılagelmişin dışında yeteneklere sahip olan karakterler bulunduruyor. VALORANT içerisinde şu anda bilinen 8.

Devamını Oku

VALORANT hakkında bildiğimiz her şey

Riot Games’in Project A adıyla 16 Ekim 2019’da duyurduğu FPS oyunu VALORANT, bugün yapılan açıklamayla birlikte bir çıkış tarihine sahip.

Devamını Oku

CS:GO yorumcusu HenryG, Project A hakkında konuştu

CS:GO yorumcusu HenryG, Riot Games’in Project A oyunu hakkında görüşlerini “ CS:GO’dan beri oynadığım en iyi oyundu.” şeklinde paylaştı.

Devamını Oku

Shroud: ‘Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu’

Ünlü Twitch yayıncısı ve eski profesyonel CS:GO oyuncusu Michael ‘shroud’ Grzesiek‘e göre, Battalion 1944 şu an en iyi FPS oyunu..

Devamını Oku

Apex Legends FPS arttırma yolları

Apex Legends ‘Sezon 1’ güncellemesinden bu yana tüm platformlarda yaptığı düzenlemeler ile oyuncu memnuniyetinde büyük bir yol kat etti. Son.

Devamını Oku

Gelmiş geçmiş en iyi 10 FPS oyunu

FPS (birinci şahıs nişancı) oyunlar en çok oynanan oyun türleri arasında ilk sıralarda yer alır. Ne zaman ki insanlar oyun.

Devamını Oku

The Falling Sun erken erişim fırsatıyla Steam’de

The Falling Sun, çok da beklenmedik bir karar ile çıkış tarihinden öncesinde yarın (07.04.2015) Steam’de erken erişime açılıyor.

Devamını Oku