2023’ün En Sevilen Oyunları

2023 yılında oyun dünyasında dikkat çeken bir trend, yeni çıkan oyunların hızla en çok oynananlar listesinin başına yerleşmesi oldu. Bu.

Devamını Oku

Oyun Dünyasının Gizli Hazineleri: Video Oyunlarında Bulunan En Akılda Kalıcı Gizli Mesajlar ve Paskalya Yumurtaları

Video oyunları, eğlencenin ötesinde, oyunculara sıradışı hikayeler ve sürprizler sunan bir sanat formudur. Bu haberimizde, video oyunlarının gizli köşelerinde saklanan.

Devamını Oku

Oyun İçi Ekonomiler ve Invest: Dijital Dünyada Varlık Büyütme Stratejileri

Dijital oyunlar, sadece eğlenmek için değil, aynı zamanda yatırım yapma fırsatları arayan oyuncular için de cazip bir alan haline geldi..

Devamını Oku

GTA 6 Beklemeye Değer Olacak, GTA 5 Aktöründen Mesaj

İlk oyunun oyuncularından birine göre Grand Theft Auto VI beklemeye değecek. Eğer siz de aktif olarak oyun oynayan herkes gibiyseniz,.

Devamını Oku

Xbox Game Pass’teki GTA 5 ve Daha Fazlasının Maliyet Tahminlerini Ortaya Çıkarıyor

Büyük Xbox sızıntısı, Grand Theft Auto V gibi oyunları Xbox Game Pass’e getirmek için Microsoft’un maliyet tahminlerinin ne olacağını ortaya.

Devamını Oku

GTA 3 Neden Tutmadı?

2001 yılında piyasaya sürülen Grand Theft Auto III (GTA 3), video oyun endüstrisinin dönüm noktalarından biri olarak kabul edilir. Ancak,.

Devamını Oku

Tommy Vercetti’nin GTA 5 Serüveni: Los Santos’un Yeni Kötü Çocuğu

GTA 5 evrenine adım atan Tommy Vercetti, Liberty City’nin ardından Los Santos’un büyüleyici sokaklarına ayak basar. Artık yaşlanmış ve deneyimli.

Devamını Oku

Polis Oyunları: Gerçekçi Tehlike ve Adaletin Koruyucusu

Polis oyunları, oyuncuların polis memuru rolünü üstlenerek suçla mücadeleye adım atmalarını sağlayan popüler video oyun türüdür. Bu tür oyunlar, gerçek.

Devamını Oku

2013’ün En İyi Oyunlarını Sizler İçin Derledik!

Gelin hep birlikte zamanı 10 yıl geriye saralım. 2023 Ocak ayından, 2013 Aralık ayına bir yolculuğa çıkalım ve o yılın.

Devamını Oku

Steam, Rockstar Games Oyunlarında Büyük İndirimler Yaptı!

Yaptığı indirimler ile oyun tutkunlarında heyecan yaratan Steam bir müjde daha yayınladı. Platformdaki birçok Rockstar Games oyunun da indirime gidildi..

Devamını Oku

Borderlands: The Handsome Collection Epic Store’da bedava

GTA 5 ve Civilization 6’yı bedavaya dağıtarak adeta şov yapan Epic Games’in bu hafta dağıtacağı ücretsiz oyun Borderlands: The Handsome.

Devamını Oku

Oyun 101: Sandbox Nedir?

Oyun dünyasında kullanılan bazı terimleri açıklayıp oyunların mekaniklerine, hikaye anlatımlarına ve iç dünyalarına değindiğimiz serimizin dördüncü konuğu Sandbox olacak.

Devamını Oku

Göz atmak isteyebileceğiniz 6 Sandbox oyun

Haftanın o günü geldi. Bir kez daha sizlerle, sizler için 6 oyundan oluşan bir liste yapıyoruz. Bu seferki listemizin konusu.

Devamını Oku

Sid Meier’s Civilization VI, Epic Games Store’da bedava

Geçtiğimiz hafta GTA 5’i bedava dağıtarak dikkatleri üzerine çeken Epic Games’in bu haftaki bedava oyunu Sid Meier’s Civilization VI.

Devamını Oku

GTA 6’nın yapım süreci başladı

Geçtiğimiz hafta TechRadar sitesine konuşan bir kaynak, efsane seri Grand Theft Auto’nun geçmişi ve geleceğine dair ilginç bilgiler paylaştı.

Devamını Oku

Minecraft’ta dev GTA 5 haritası

Oyun dünyası ile uzaktan ya da yakından alakası olan herhangi birinin de söyleyebileceği gibi Minecraft ve Grand Theft Auto V.

Devamını Oku