League of Legends ve Değişen Şampiyonlar

League of Legends ve Değişen Şampiyonlar Oyunları gündemde tutmanın yollarından bir tanesi, siz oyun severlerin de bildiği gibi oyunu sürekli.

Devamını Oku

League of Legends: 1 Karakter 2 Farklı Duygu

League of Legends: 1 Karakter 2 Farklı Duygu Baştan uyarımızı yapalım, bu yazı tamamen kişisel fikirlere dayanan ve bolca sitem.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.10 Yama Notları

10.10 yamasında tatmin edici güçlendirmeler veya zayıflatmalar olmadı. Annie metaya yavaş yavaş ayak uydurmaya başlarken, Kayn’ın koltuğu sallanmaya başladı.

Devamını Oku

Legends of Runeterra artık telefonda da oynanabilir

Riot Games’in yeni çıkarmayı planladığı kart oyunu Legends of Runeterra, mobil cihazlarda da oynanabilir duruma geldi.

Devamını Oku

Legends of Runeterra ve agresif deste furyası

Riot Games’in bu sene piyasaya sürdüğü ve şu an açık betada olan kart oyunu Legends of Runeterra, agresif destelerin kuşatması.

Devamını Oku

Riot Games, Katarina güncellemesi ile ilgili açıklama yaptı

Yıl sonunda güncelleme getirilmesi planlanan suikastçilerden birisi de Katarina. Diğer şampiyonlara getirilecek değişiklikler hakkında bilgi veren Riot Games, Katarina güncellemesi.

Devamını Oku

Suikastçı şampiyonlara güncelleme geliyor

Sezon ortası büyücü güncellemesi ile uzun zamandır profesyonel sahnede oynanmayan şampiyonları canlandıran Riot Games, bir sonraki planlarının suikastçı şampiyonlara bir.

Devamını Oku

Yıl sonunda suikastçi şampiyonlara güncelleme geliyor

Popülerliği azalan büyücü şampiyonlara güncelleme getiren Riot Games, bir sonraki planlarının suikastçi şampiyonlara yönelik bir güncelleme hazırlamak olduğunu açıkladı.

Devamını Oku