League of Legends En Çok Oynanan Şampiyonlar

Son 10 yılda en çok oynanan online oyunlardan biri olan League of Legends efsanesinin en çok oynanan ve yasaklanan, kazanma.

Devamını Oku

Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz? Bard ve Hikayesi

Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz? serimizin yeni bölümünde “Kozmik Koruyucu – Bard’ı” inceledik. Bard, oyunda yaklaşık 5 yıldır olan bir destek.

Devamını Oku

Yenilenmiş Volibear canlı yayında oyuncuların beğenisine sunuldu

League of Legends’ın artık yaşlanmış şampiyonlarından Volibear, beklenen görsel ve oynanış güncellemesini sonunda aldı! Yeni Volibear, oyunculara küresel bir yayın.

Devamını Oku

Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz? Azir ve Hikayesi

League of Legends evreninden hikayeler anlattığımız serimizin bugünkü konuğu “Kumların İmparatoru – Azir”. Shurima bölgesinin felaketten önceki imparatoru olan Azir,.

Devamını Oku

fastPay Wildcats finalde 1907 Fenerbahçe’nin rakibi olacak

VFŞL takımlarından fastPay Wildcats, yarı finalde Dark Passage’i yenerek finale yükseldi. Takımın finaldeki rakibi 1907 Fenerbahçe olacak. Sponsorluk yüzünden adını.

Devamını Oku

Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz? Aurelion Sol ve Hikayesi

A’dan Z’ye şampiyon hikayelerini anlattığımız serimizin bu haftaki konuğu “Yıldızların Hakimi – Aurelion Sol”.  ”Korku. Hayranlık. İtaat. Bu tepkilere alıştım.

Devamını Oku

Oynuyoruz Ama Biliyor Muyuz? Ashe ve Hikayesi

Sizler için şampiyon hikayelerini derlediğimiz serimizin bugünkü bölümünde “Ayaz Okçu- Ashe”i konuk alıyoruz. Oyun içinde nişancı rolünde bulunan Ashe, Freljord’un.

Devamını Oku

Marvel, ‘MOBA’ oldu ve Captain America ‘vadi’ye indi

Marvel Sinematik Evreni, ‘MOBA‘ oldu. Captain America ise mecburen ‘vadi’ye inmek zorunda kaldı. Dünyaca ünlü Marvel, MOBA oldu Marvel, Çinli.

Devamını Oku

ESL One Mumbai 2019 grup aşaması özeti

ESL One Mumbai 2019‘da grup aşaması sonuçlandı. Birbirinden ünlü Dota 2 takımlarının birbirleriyle mücadele ettiği sahnede yaşananları sizler için özetledik..

Devamını Oku

Smite Dünya Şampiyonası’nın ödül havuzu 1 milyon dolara sabitlendi

MOBA dünyasının önemli elementlerinden biri olan Smite’ın yapımcısı Hi-Rez Stüdyoları, bu yıl düzenlenecek olan Smite Dünya Şampiyonası’nın ödül havuzunun 1 milyon.

Devamını Oku

Heroes of the Storm artık açık beta

Blizzard’ın yeni gözdesi Heroes of the Storm kısa bir süreliğine de olsa açık beta’ya geçti.

Devamını Oku

Heroes of the Storm’a güncelleme geldi

Blizzard’ın çiçeği burnunda MOBA oyunu Heroes of the Storm gün geçtikçe gelişiyor. Yeni gelen güncelleme sayesinde oyuna bir sürü yenilik.

Devamını Oku