Nasıl oynadılar: 1907 Fenerbahçe Espor

Nasıl oynadılar serimizin son yazısında 2017 Yaz Mevsimi’ni şampiyon olarak tamamlayan 1907 Fenerbahçe Espor yer alıyor. Kuruluşunun ardından kısa bir.

Devamını Oku

Nasıl Oynadılar: BAUSupermassive Esports

2016 Kış Mevsimi’nde bir yıldızlar karması olarak kurulan ve o günden beri ligimizde büyük başarılara imza atan BAUSupermassive, bu sezon.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Team Aurora

Uzun zamandır Şampiyonluk Ligi sahnesinde mücadele eden Team Aurora, 2017 Yaz Mevsimi’nde belki de takım tarihinin başarıya en yakın dönemini.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Oyunfor.Crew

Kış mevsiminde beklentilerin üstüne çıkıp şampiyonluk şanslarını Şampiyonluk Ligi Kış Mevsimi Finali’ne kadar sürdürmeyi başaran Oyunfor.Crew, yaz mevsiminde iyi performans göstermesine.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Dark Passage.BKM Express

2017 Yaz Mevsimi’ne girilirken daha önceki bütün Türkiye Büyük Finalleri’ni kazanma unvanını elinde bulunduran Dark Passage, ne yazık ki bu.

Devamını Oku

Nasıl Oynadılar: P3P eSports

Yaz Mevsimi’nin belki de en şaşırtıcı görüntüsünü veren, en büyük hayal kırıklıklarını yaşayan takımı P3P eSports oldu. Sezona fena başlayamayan.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Galakticos

2017 Yaz Mevsimi öncesi büyük bir heyecan oluşturmasına rağmen sezonu hayal kırıklığı ile kapatan takımlardan bir diğeri de Galakticos’tu. Şampiyonluk Ligi’ne.

Devamını Oku

Nasıl oynadılar: Çilekler

Çilekler’in aslında 2017 Yaz Mevsimi’ni son sırada tamamlayıp ligden düşeceğini herkes tahmin etmişti. Bu elbette mevsim başında henüz altı doldurulamayacak.

Devamını Oku