League of Legends ve Değişen Şampiyonlar

League of Legends ve Değişen Şampiyonlar Oyunları gündemde tutmanın yollarından bir tanesi, siz oyun severlerin de bildiği gibi oyunu sürekli.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.8 Yaması

10.8 League of Legends yaması dün sunucuya geldi. Yamada Aphelios ve Master Yi önemli bir zayıflatma alırken Orianna ve Ryze.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.6 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.6 ile oyuna birçok değişiklik geldi. En önemli ise Wukong’a gelen düzenleme oldu. Bunun.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 10.3 Yaması

Yeni League of Legends yaması duyuruldu. 10.3 ile bir çok değişiklik oldu. Beklenilen şampiyonlar zayıflatılırken; farklı şampiyonlar ön plana çıktı.

Devamını Oku

5Mid Özetliyor: League of Legends 9.7 yaması

Birçok değişikliğin olduğu League of Legends 9.7 yaması yayınlandı.

Devamını Oku

PBE 7.15 yaması | 14 Temmuz güncellemesi

Geçtiğimiz günlerde yayınlanan yamanın ardından Riot Games, test sunucusu olan PBE’de 7.15 yaması için güncellemeler duyurmaya devam ediyor.

Devamını Oku

Yenilenen Urgot Vadi’ye iniyor

Riot, uzun zamandır Vadi’ye hasret olan Urgot’u güncelledi. Güncellemenin hedefinde Urgot’u daha kullanılabilir kılmak ve şampiyonu metaya sokmak yatıyor.

Devamını Oku

Urgot’a güncelleme geliyor

League of Legends’ta oyuncuların uzun zamandır güncellenmesini istediği Urgot, sonunda Riot Games geliştirici ekibi tarafından değiştiriliyor. Warwick güncellemesini gerçekleştiren takım.

Devamını Oku