LoL Şampiyonları Gerçek Hayatta Nasıl Görünürdü? – YASUO

League of Legends’ın en karizmatik ve karmaşık şampiyonlarından biri olan Yasuo, artık sadece sanal dünyada değil, gerçek hayatta da! 5mid.

Devamını Oku

League of Legends: 1 Karakter 2 Farklı Duygu

League of Legends: 1 Karakter 2 Farklı Duygu Baştan uyarımızı yapalım, bu yazı tamamen kişisel fikirlere dayanan ve bolca sitem.

Devamını Oku

Yasuo ve Yone’nin Hikayesi – Rüzgarın Kılıcı

Bu yazı CHAT GPT tarafından hazırlanmıştır.  Bu yazı tamamen hayal ürünüdür, aksi teklif dahi edilemez. Uyarımızı yaptıktan sonra asıl konumuza.

Devamını Oku

ChatGPT Şair Oldu – “Azir, çölde hükmeden kral”

Bu haber ChatGPT yardımıyla yazılmıştır. Günümüzde video oyunları, milyonlarca insanın ilgisini çeken ve adeta bir tutku haline gelen bir aktivite.

Devamını Oku

League of Legends En Çok Oynanan Şampiyonlar

Son 10 yılda en çok oynanan online oyunlardan biri olan League of Legends efsanesinin en çok oynanan ve yasaklanan, kazanma.

Devamını Oku

Yeni Fiddlesticks seslendirmesi tüyleri diken diken ediyor

Güncellenen Fiddlesticks, yeni seslendirmesi ile birlikte PBE sunucusunda yerini aldı. Korkuluğun replikleri tüyler ürpertici.

Devamını Oku

8.11 yama ortası notları açıklandı

Nişancı eşyalarının değişmesinden hiç etkilenmeyen Kai’sa ve Ezreal’in yanı sıra Yasuo, Taliyah ve Komuta Sancağı değişikliklerini içeren 8.11 yama ortası.

Devamını Oku

Yasuo dereceli maçların yarısında yasaklanıyor

League of Legends’ta şampiyon yasaklama sayısının 10’a yükseltilmesinden bu yana Yasuo dereceli maçların neredeyse yarısında yasaklanıyor.

Devamını Oku

PBE 7.11 yaması | 17 Mayıs güncellemesi

7.10 yaması ile oyuna getirilen önemli değilişikliklerin ardından Riot Games, 7.11 yaması ile ilgili ilk önemli yama notlarını açıkladı.

Devamını Oku

IP ile krom kostüm satışları bugün başlıyor

Riot Games’in şampiyon kostümlerine farklılık olarak getirdiği krom kostüm satışları, bugünden itibaren bir hafta boyunca IP ile satın alabilecek.

Devamını Oku