FIFA

FIFA 18’de Süper Lig oyuncularına güncelleme geldi

FIFA 18’de beklenen Süper Lig oyuncu değerleri güncellemeleri geldi. Ligdeki 14 altın oyuncunun değerleri arttırıldı. 

Oyuna gelen güncelleme ile değerleri artan oyuncuların çoğu büyük takımlarda oynayan isimler. Peki hangi oyuncunun hangi değerleri artış gösterdi? Değişimler ismi geçen yıldızları kadroların olmazsa olmazı haline getirecek mi? Tüm bu soruları sizler için inceledik.

Giuliano 81->83

Hız, şut, pas, dribbling değerleri ikişer artarken fizik ve defans değerleri bir arttı. Ligde de etkisini gösteren oyuncu, çabasının karşılığını aldı diyebiliriz.

Talisca 79->81

Pas değeri iki; hız, şut, dribbling değerleri birer arttı. Genç oyuncu gelişimine böyle devam ederse, sonraki senelerde FIFA’da çokça kullanılan bir oyuncu haline gelecektir.

Fernando 77->79

Pas ve dribbling değerleri dörder, defans değeri iki arttı. Galatasaraylı orta saha, maçlarda oynadığı oyun kurucu rolüyle oyun yapımcılarının gözüne girmiş diyebiliriz.

Adebayor 78->79

Şut, pas, dribbling ve fizik değerleri birer arttı. Deneyimli futbolcu, Başakşehir’de gösterdiği güzel performansla FIFA’da da kendinden övgüyle bahsettirdi.

Babel 75->78

Şut değeri 5, pas değeri 3, fizik değeri 2 arttı. 75’lik ortalamasını 78’e çıkarmakla kalmadı, artan değerleri ile artık oyunda çok etkili olabilecek bir kanat oyuncusu haline geldi.

Dirar 76->77

Fizik değeri üç, hız değeri 1 arttı. Kartın genel özellikleri çok değişmese de, kullananlar için fizik değişimi fark edilecektir.

Tosic 74->76

Hız değeri 20, şut değeri üç, pas ve defans değeri birer arttı. 20’lik hız artışıyla büyük bir yükseltme alsa da, 57 hız değeri ile hala oyun içinde tercih edilmeyecek kadar yavaş durumda. Tosic’in gümüş kartının artık paketlerden çıkmayacağı ve fiyatının zamanla yükseleceğini öngörmek çok da zor olmasa gerek.

Neustadter 73->75

Hız değeri dört, defans değeri üç, dribbling ve fizik değeri birer arttı. İstikrarlı oyuncu altın kart olsa da, 48 hızlanma ile rakiplerinin çok gerisinde. Tosic gibi kendisinin gümüş kartının fiyatı da şimdiden artmaya başladı.

Tolga Ciğerci 74->75

Hız ve şut değeri dörder, pas değeri bir arttı. Artık altın kartı olan Tolga, Süper Lig’deki çok yönlü orta sahalardan biri olmaya başladı diyebiliriz.

Yusuf Yazıcı 74->75

Bütün değerleri birer arttı. Henüz etkili bir kart olmasa da, oyun yapımcılarının dikkatini çekmişe benziyor. Gelecek senelerde kendisini çok daha iyi değerlerde görebiliriz.

Serdar Aziz 74->75

Defans ve pas değerleri ikişer arttı. Altın kart olmasıyla Süper Lig kadro kurma görevinde kullanılması daha kolaylaşan oyuncu, düşük bütçeli takımlarda tercih edilebilecek hale geldi.

Caiçara 74->75

Defans ve fizik değerleri ikişer arttı. Süper Lig’de var olan sağ bek problemini bir nebze çözdü diyebiliriz. 82 hızlanmasıyla dikkat çeken oyuncular arasında yerini aldı.

Kone 74->75

Şut ve fizik değerleri ikişer arttı. Tecrübeli futbolcu, oyunda da hala oynayabildiğini gösterdi. Yeni değerleriyle çok yönlü forvet olmaya bir adım daha yaklaştı.

Emre Akbaba 74->75

Şut, pas ve dribbling değerleri birer, defans değeri 8 arttırıldı. Ofansif açıdan daha etkili bir hale gelen oyuncu, ilerde pres yapmayı seven takımlar için güzel bir opsiyon oldu.

FIFA ile ilgili çok çeşitli içerikler üreten Jaji’yi YouTube kanalından da takip edin…

Yorum yaz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.