Haber

Respawn by Razer, ünlü espor takımı eUnited’a sponsor oldu

Razer’ın yeni çıkardığı ‘oyuncu içeceği’ Respawn, Kuzey Amerikalı ünlü espor organizasyonu eUnited’a sponsor oldu.

Razer ürün yelpazesini genişletti: ‘oyuncu içeceği’ Respawn

Oyuncu ekipmanı denildiği zaman akla ilk gelen firmaların başında gelen Razer, ürün yelpazesini genişletmeye ve kendi sınırlarının dışına çıkmaya devam ediyor. Firma son olarak kendi içeceğini çıkardı: Respawn.

Respawn, oyuncular için hazırlanmış özel bir içecek. Toz halinde olan içecek, suyla karıştırılıyor ve her pakette 95 mg kafein bulunuyor. Nar Karpuz, Mavi Ahududu, Tropikal Ananas ve Yeşil Elma gibi çeşitli aromalara sahip olan içecek, şeker içermiyor. Ayrıca, hiçbir ekstra takviye içermeyen içecek, oyuncuların sağlığına olumsuz bir etkide bulunmuyor.

Şimdilik Amerika’da satışa çıkan ürünün fiyatı ise 25 dolar ve her kutunun içerisinde 20 seferlik kullanılabilecek toz var.

Respawn by Razer, Kuzey Amerikalı ünlü espor organizasyonu eUnited’a sponsor oldu

Respawn, Amerika’da piyasaya sürülmesinden kısa bir süre sonra, Kuzey Amerikalı ünlü espor organizasyonu eUnited’a sponsor oldu.

Oyuncuları hedef alan Respawn, eUnited sponsorluğuyla birlikte, kısa bir süre içerisinde pazarda kendini tanıtmak niyetinde.

eUnited’ın ayrıca Elgato, ASTRO Gaming, ve ULT ile sponsorluğu bulunuyor. Organizasyon şu an için Call of Duty, Counter-Strike: Global Offensive, PlayerUnknown’s Battlegrounds ve Super Smash Bros. Ultimate oyunlarında faaliyet yürütüyor.

Yorum yaz

Yorum Yaz

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.