League of Legends League of Legends Haberleri mix

100 Thieves, Chipotle Mexican Grill ile ortaklık imzaladı

LCS takımlarından 100 Thieves, Amerikan fast foof zinciri Chipotle Mexican Grill ile partnerlik anlaşması sağlandı.

Kuzey Amerika temelli bir espor organizasyonu olan 100 Thieves, Chipotle Mexican Grill ile bir ortaklık imzaladı. Artık büyük fast food zincirinde 100 Thieves’in ortak olduğu menüler bulunacak.

Menülerin tasarımı organizasyonun CEO’su Matt “Nadeshot” Haag ve yayıncı Brooke “BrookeAB” tarafından yapılacak.

Ortaklığın öncesi 100 Thieves’in içerik üreticisi Jack “CouRageJD” Dunlop’un Chipotle ile olan anlaşmasına dayanıyor. Dunlop’un kendi tasarımı olan yiyeceği, fast food markasının menüsünde Jack “CouRageJD” Haag tabağı olarak yer alıyor. Bahsi geçen menü hala markanın mobil uygulaması yoluyla sipariş edilebilir durumda.

Organizasyon, partnerlik anlaşmasını Twitter’da paylaştığı bir kurgu video ile duyurdu. Konu aşağı yukarı şöyle. Her işe koşturmaktan sıkılan 100 Thieves CEO’su Matt “Nadeshot” Hagg isyan bayrağını çeker ve binadan günlerce dönmemek üzere ayrılır. Ardından Matt’e aşırı benzeyen Chipotle kuryesi Hatt Magg, siparişleri getirmek için ortama giriş yapar ve olaylar gelişir.

Ortaklık anlaşması ile listeye girecek menülerin isimleri “Nadeshot Burrito” ve “BrookeAB Bowl”. Eğer bir 100 Thieves hayranıysanız üzgünüz çünkü kampanya sadece Amerika Birleşik Devletleri’nde geçerli. Zaten markanın Türkiye’de bir restoranı bulunmuyor.

Chipotle’ın espor organizasyonları ile yaptığı ilk anlaşma bu değil. Daha önceden başka Kuzey Amerika takımları olan Team Solo Mid ve OpTic Gaming ile de ortaklık anlaşmaları yapmışlardı. Ayrıca ESL ve DreamHack turnuvalarında da sponsor olarak yer edinmişlerdi.

editor
Oyuncuların buluşma noktası!

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir