League of Legends League of Legends Haberleri

Dark Passage, koç olarak Hatchy ile ilgileniyor

Türk espor sahnesinin en köklü ekiplerinden birisi olan Dark Passage, League of Legends takımının koç pozisyonu için tanıdık bir isimle ilgileniyor. Söylentilere göre takım, daha önce BAUSuperMassive eSports’un da koçluğunu yapan Hatchy ile ilgileniyor. 

Ligimizin en başarılı takımı Dark Passage için 2017 yılının hayal kırıklığı ile geçtiğini söylemek mümkün. 2017 yılına kadar tüm TBF’leri silip süpüren organizasyon, ne yazık ki geçtiğimiz sezonda bir türlü istediği ritmi tutturamadı. Kadro mühendisliği konusunda da kağıt üzerinde harika işler çıkarmasına rağmen sinerji ve takım uyumu konusunda problemler yaşayan ekip, Kış Mevsimi’nde playofflara kalamayıp ligden düşme maçı oynamış, Yaz Mevsimi’nde ise son haftalarda yaptığı atakla playofflara katılmıştı. Burada Team AURORA’yla nefes kesen bir mücadele veren Dark Passage, rakibine 3-2 elenerek TBF şansını da yitirmişti.

DP’nin koç konusunda da son zamanlarda şansı yaver gitmiyor. Mephisto, Shanei, Windjammer gibi koçlar hiçbir etki yapamazken son olarak getirilen kariyerli Blumigan da ne yazık ki takımı başarıya götüremedi. Dedikodulara göre DP koç pozisyonuna yakından tanıdığımız Hatchy’yi getirmek istiyor.

BAUSuperMassive’in başına geldiği günden itibaren takıma düzen getiren ve SUP’un 2016 Kış Mevsimi şampiyonluğu konusunda büyük bir rol oynayan Hatchy, TBF kaybetmesine rağmen Türk League of Legends oyuncuları tarafından oldukça seviliyor. Analitik olarak kendinden daha iyi koçlar olduğu bilinse de koçun iletişim konusunda oldukça becerili olduğunu söylemek de mümkün.

Marshall ile sözleşmesini uzatan DP, yine aldığımız bilgilere göre alt koridor için Ruvelius ve Japone ile anlaştı. Takımdan bu transferler hakkında henüz resmi bir açıklama yapılmadı. Öte yandan Hatchy’nin gelişinin de söylenti olduğunu, henüz net bir şey bulunmadığını belirtelim.

League of Legends oyuncusu, aynı zamanda profesyonel sahnenin sıkı takipçisi.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir