BLAST Premier Fall Final 2022' Counter-Strike: Global Offensive CS:GO Haberleri League of Legends Haberleri

BLAST Premier Fall Final 2022’ye İlk Bakış

Counter Strike: Global Offensive’de sezonun son büyük turnuvasına 1 gün kaldı. Danimarka’nın başkenti Kopenhag, en prestijli takımlarının katılacağı BLAST Premier Fall Final ‘e ev sahipliği yapacak.

Brezilya’da düzenlenen Intel Extreme Masters Rio Major 2022 sonrası Major’de istediği başarıyı yakalayamayan pek çok takım gözlerini BLAST Premier Fall Final 2022’ye dikmiş durumda. Turnuvaya katılan takımlar HLTV Güncel Dünya Sıralamasına göre:

#2 Heroic

#3 Natus Vincere

#8 FaZe

#9 Liquid

#13 G2

#15 Ninjas in Pjamas

#16 OG

#28 Fluxo

BLAST Premier Fall Final Hakkında Neler bilmeliyiz ?

Kendi evi Danimarka’da oynanacak turnuva için Heroic başlıca favori konumunda. Rio Major 2022’de sürpriz bir şekilde Outsiders’a finalde kaybederek 2. olan takım, taraftarları önünde şampiyon olup kupayı kazanmak istiyor. NaVi, FaZe, Liquid VE NIP için işler Rio’da yolunda gitmemişti. Gruplardan kıl payı çıkmayı başaran NaVi Şampiyonlar Grubu’nda Furia’ya 2-1 kaybedip elenmişti. FaZe, Liquid ve NIP için ise Major henüz grup aşamasında sona ermişti. Origen’in Major hayali gruplar öncesinde Vitality’e 2-1 kaybetmesi ile bimişti.

BLAST Premier Fall Final’de, Rio Major 2022’ye hiç yer almayan 2 takım var. G2 ve Fluxo güçlü rakipleri arasında varlık gösterebilecek mi, tüm CS:GO izleyicileri arasında merak konusu.

8 Takım 5 Gün Kıyasıya Mücadele

Turnuva 23 Kasım Çarşamba günü başlayıp 27 Kasım Pazar günü Büyük Final ile son bulacak. Toplamda 425 bin dolar ödül havuzunun olduğu turnuvada şampiyon takım 200 bin dolar kazanacak. Para ödülünün yanında Blast Premier Dünya Şampiyonası davetiyesi sahibi de olacak turnuvada 8 takım mücadele edecek. Takımlar ikili eleminasyon sistemiyle 2 grupta mücadele verecek.

A Grubu: 

FaZe – OG

Heroic – NIP

B Grubu

NAVI – Fluxo

Liquid – G2

Turnuva Blast organizasyonunun birçok turnuvasında olduğu gibi çeşitli Twitch kanallarında yayınlanacak. İngilizce’nin yanı sıra pek çok farklı dilde de yayınlar olacağı tahmin ediliyor.

Son Güncelleme Kullanım Dışı

Valve, CS:GO’ya gelen yeni güncelleme ile birlikte en köklü haritalarından biri olan Dust II’yi aktif harita havuzundan çıkararak yerine Anubis’in dahil edildiğini duyumuştu. Değişiklikler yalnızca bununla sınırlı kalmadı. Oyunun gözde silahlarından AWP ve M4A1-S’te de bir takım değişiklikler yapan şirket bu güncellemelerin BLAST Premier Fall Final 2022 boyunca kapalı kalacağını açıkladı.

administrator
çok oynar bazen yazar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir